Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Ráchel dala Kottymu posledné zbohom. Spravila takýto krok

Týmto krokom sa s ním už úplne rozlúčila.


Od kauzy Ráchel a Tomyho Kottyho ubehol už viac ako rok, no verejnosťou ešte stále rezonuje. Nedávno tiež Ráchel zverejnila rozhodnutie súdu. „Spravodlivosť na Slovensku stále je, aj keď sa to strašne dlho naťahovalo. Čakala som až rok, než mi prišlo toto vyjadrenie,“ povedala vtedy influencerka.

„Za žiadne domáce násilie odsúdený nie som ani z neho nie som uznaný vinným, pretože sa žiadne nestalo a nemôže ma súd odsúdiť za niečo, keď ešte žiadny súd neprebehol,“ vyjadril sa Kotty na svojom Instagrame.

Teraz sa však influecnerka rozhodla dať spevákovi posledné zbohom a dala si odstrániť tetovanie, na ktorom mala inciálny TK. „Dnes som bola na druhom sedení odstraňovaní tetovania a ako môžte vidieť, srdiečko mám už skoro preč,“ napísala na Instagrame.

„Toto tetovanie mám na citlivom mieste, takže tu ma to bolelo (prsty vôbec nebolia). A tiež to je moje druhé sedenie, takže každé tetovanie je úplne iné a inak trvá dĺžka odstraňovania. Sedenie môžete absolvovať každých 8 týždňov,“ dodala.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.