Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Radko otvorene prehovoril o vzťahu so Stankou po šou. Pre toto im to nevyšlo

Čo odkázal Radko Stanke?


Radko so Stankou len pár dní po odvysielaní finále šou Ruža pre nevestu na televíznych obrazovkách oznámili rozchod. Mnohí tvrdili, že Stanke išlo iba o viditeľnosť a vôbec nie o Radka.

Škrípať to medzi nimi údajne začalo už na letisku po tom, ako začala Stanka vyzvedať, ako Radko strávil noc s Julii. Po rozchode sa stretli aj v relácii Život po ruži, ktorú môžeš sledovať na Voyo.

Práve tam Radko prehovoril o skutočnej podstate ich rozchodu. Hlavným dôvodom mala byť údajne diaľka a to, že sa nemohli na verejnosti ukazovať, kým sa neodvysielajú všetky časti šou v televízii.

„Bohužiaľ nám to nevydržalo. Hlavný faktor bol určite tá diaľka. Možno Bratislava – Oslo je niečo iné, ale Košice – Oslo je oveľa ďalej, a potom veľký faktor bol koniec natáčania a koniec šou v televízii. Je to dlhý čas 3,5 mesiaca a nemať možnosť sa stretávať… Človek komunikuje iba na diaľku cez Facetime,“ povedal Radko portálu Pluska.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

„Pre oboch ide život ďalej. Prajem jej všetko dobré, nech si nájde toho pravého. Ona aj povedala, že chce zmeniť život, tak toto je pre ňu tá príležitosť, že aj keď si tam nenašla lásku, môže sa začať rozvíjať pracovne a osobnostne. A ja sa vrátim naspäť do Osla a budem si pracovať na svojom piesočku a život pôjde ďalej,“ vravel v relácii Život po ruži.

Stanku však medzičasom začali spájať so slovenským politikom Györgym Gyimesim. Prezradiť ju mala práve fotka z kuchyne, ktorá sa až veľmi podobala na kuchyňu politika. „K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože… Neviem… K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené,“ vyjadrila sa pre portál Pluska.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.