Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Radko z Ruže pre nevestu prehovoril, či by si vedel predstaviť vzťah s inou súťažiacou. Jeho odpoveď ťa prekvapí

Vzťah so Stankou mu, bohužiaľ, nevyšiel.


Obľúbená reality šou Slovákov Ruža pre nevestu sa už skončila a my sme spoznali dievča, ktoré si získalo Radkovo srdce. Avšak, vzťah Radka a Stanky nevydržal dlho a dvojica ohlásila pár dní po skončení šou rozchod.

Radko mal počas súťaže bližšie k viacerým dievčatám a sám sa priznal, že pri vyraďovaní z poslednej pätice súťažiacich to mal veľmi náročné. Opísal, že s tými dievčatami už čo-to zažil a bol tam vytvorený nejaký vzťah. Vedel by si teda s nejakou inou súťažiacou predstaviť potenciálny vzťah?

„Nie, určite nie,” odpovedal veľmi pevne Radko v rozhovore pre web Markiza.sk. Určite mnohých touto odpoveďou prekvapil, keďže mal blízko k Julii, ale aj k Jennifer a s obomi dievčatami padlo aj niekoľko bozkov

Ja si myslím, že celkovo, čo sme si tam vybudovali vzťah všetci, tak je postupne vlastne… Je lepšie, ak z toho bude kamarátstvo, ako keď by z toho bolo niečo iné. Neviem si predstaviť, že by som s niekým skončil. Čo sa už niekedy udialo v minulosti, ale z môjho uhla pohľadu vôbec,” vysvetlil Radko.

Mohlo by ťa zaujímať:

Sklamaný Radko prehovoril o rozchode so Stankou. Nedokázala som si vytvoriť puto, priznala víťazka

,,Myslím si, že ani by to nebolo k ničomu dobré. Či už som tie dievčatá, povedzme tak horšie, vyhodil alebo zvolil som si Stanku, a vrátiť sa k nim… Myslím si, že aj ony už ma nevidia tak, ako ma videli predtým. Možno som ich zranil, čo ma veľmi mrzí, to nebol účel, ale je to tá šou a je to na tom založené,” dodal na záver podnikateľ, ktorý žije dlhé roky v Nórsku.

TV Markíza

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.