Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Keď sa už všetci zmierili s tým, že Spidey ostane u Sony, a len tak skoro ho neuvidíme po boku ďalších známych tvárí Marvelu, vtedy sa stalo niečo nečakané. Giganti Disney a Sony dospeli k dohode.

Pripomína to rodičov, ktorí dostali dieťa do striedavej starostlivosti – pavúčí muž v podaní Toma Hollanda sa vďaka tomu môže objaviť nielen v disneyovskom Marvel Cinematic Universe, zločinecké rite bude nakopávať aj vo filmoch Sony. Medzi kľúčové body dohody patrí fakt, že Disney namiesto 5% dostane 25% z tržieb ďalšieho pokračovania.

https://www.instagram.com/p/B26-txXlmyL/

Kedy sa môžeme tešiť na filmový návrat Petera Parkera? Zatiaľ vieme len to, že tretia spidermanovská sólovka z MCU by mala mať premiéru 16. júla 2021.

Veľmi pravdepodobne vyzerá, že v tomto filme sa Spider-Man postaví hneď šestici svojich ikonických súperov, superzločineckému tímu Sinister Six. Sú to len dohady fanúšikov, no vzhľadom na záver Ďaleko od domova pôsobia uveriteľne.

https://www.instagram.com/p/B269mIPHg6M/

Sony pripravuje hneď niekoľko filmov zo spidermanovho sveta, je teda len otázkou času, kedy na scénu vstúpi sám Spider-Man. Pripravuje sa pokračovanie Venoma (2. október 2020) a príbeh upíra Morbiusa (31. júl 2020).

Čerstvo oznámenou novinkou je film, ktorého hlavnou postavou bude mysteriózna veštica Madame Web. O každom z týchto filmov je známe len veľmi málo. Ak by sa aspoň v jednom z nich na chvíľu objavil Spidey, diváci by boli vo vytržení.

https://www.instagram.com/p/B265Kafnv-a/

Zdroj: gizmodo.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť