Raj pre milovníkov selfie? Tomuto by žiaden influencer neodolal

Dnes sa dá už založiť biznis na všeličom.

Zdroj: profimedia.sk

Kým je pre niekoho v dnešnej dobe prioritou robiť okolo seba ľudí šťastnými, pre niekoho je zas prioritou urobenie tej najdokonalejšej selfie. Životy mnohých ľudí sa točia okolo sociálnych sietí, kde je cieľom prezentovať sa v čo najlepšom svetle.

Čím je niečo vizuálne pôsobivejšie, tým môžeš očakávať väčší úspech na sociálnych sieťach. Tento fakt využili aj múdre hlavy, ktoré sa rozhodli, že vytvoria lákavé miesto na vytváranie dokonalých selfies. 

Profimedia.sk

Pre niekoho triviálnosť, pre niekoho raj

Sú ľudia, ktorí si dávajú záležať na tom, ako vyzerajú ich fotografie na sociálnych sieťach a doslova hľadajú perfektné miesta na fotenie sa. Do duší takýchto ľudí sa vžili práve v Dubaji, kde vytvorili raj pre všetkých milovníkov selfies Selfie Kingdom. Teda kráľovstvo pre milovníkov selfies.

Je to miesto, ktoré je zložené z viacerých miestností a tie sú vizuálne atraktívne svojimi originálnymi dizajnmi. Je to zatiaľ jediné a originálne miesto svojho druhu na svete, kde sa môžu vyblázniť všetci priaznivci selfies. Majitelia Selfie Kingdom hovoria, že je to miesto pre rôzne vekové skupiny, ktoré sa tu môžu do sýtosti zabávať a hlavne pofotiť.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Dizajny, ktorými potešíš svojich sledovateľov

Toto selfie kráľovstvo svojim návštevníkom ponúka viacero izieb, ktoré sú tematicky zariadené. Všetky sú vizuálne príťažlivé a pravidelne ich redizajnujú, aby boli stále atraktívne a aby sa sem návštevníci chceli znova vrátiť.

Nájdeš tu luxusnú vaňu umiestnenú v izbe s luxusným čierno-zlatým pozadím, miestnosť s dúhou a veľkým jednorožcom alebo s huňatými obláčikmi, plnú bielych guličiek. Všetky miestnosti boli špeciálne navrhnuté tak, aby následne vyzerali dobre na rôznych sociálnych sieťach, ako Facebook, Instagram alebo Twitter.

Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo behá mužom hlavou pri pozeraní filmov pre dospelých? Tieto mužské odpovede stoja za to


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME