Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Kým je pre niekoho v dnešnej dobe prioritou robiť okolo seba ľudí šťastnými, pre niekoho je zas prioritou urobenie tej najdokonalejšej selfie. Životy mnohých ľudí sa točia okolo sociálnych sietí, kde je cieľom prezentovať sa v čo najlepšom svetle.

Čím je niečo vizuálne pôsobivejšie, tým môžeš očakávať väčší úspech na sociálnych sieťach. Tento fakt využili aj múdre hlavy, ktoré sa rozhodli, že vytvoria lákavé miesto na vytváranie dokonalých selfies. 

Profimedia.sk

Pre niekoho triviálnosť, pre niekoho raj

Sú ľudia, ktorí si dávajú záležať na tom, ako vyzerajú ich fotografie na sociálnych sieťach a doslova hľadajú perfektné miesta na fotenie sa. Do duší takýchto ľudí sa vžili práve v Dubaji, kde vytvorili raj pre všetkých milovníkov selfies Selfie Kingdom. Teda kráľovstvo pre milovníkov selfies.

Je to miesto, ktoré je zložené z viacerých miestností a tie sú vizuálne atraktívne svojimi originálnymi dizajnmi. Je to zatiaľ jediné a originálne miesto svojho druhu na svete, kde sa môžu vyblázniť všetci priaznivci selfies. Majitelia Selfie Kingdom hovoria, že je to miesto pre rôzne vekové skupiny, ktoré sa tu môžu do sýtosti zabávať a hlavne pofotiť.

Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk
Profimedia.sk

Dizajny, ktorými potešíš svojich sledovateľov

Toto selfie kráľovstvo svojim návštevníkom ponúka viacero izieb, ktoré sú tematicky zariadené. Všetky sú vizuálne príťažlivé a pravidelne ich redizajnujú, aby boli stále atraktívne a aby sa sem návštevníci chceli znova vrátiť.

Nájdeš tu luxusnú vaňu umiestnenú v izbe s luxusným čierno-zlatým pozadím, miestnosť s dúhou a veľkým jednorožcom alebo s huňatými obláčikmi, plnú bielych guličiek. Všetky miestnosti boli špeciálne navrhnuté tak, aby následne vyzerali dobre na rôznych sociálnych sieťach, ako Facebook, Instagram alebo Twitter.

Profimedia.sk

https://www.instagram.com/p/B6ICiN8gnYd/

Zdroj: profimedia.sk


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť