Rande, na ktoré tento párik nezabudne. Žena skončila po bozku od svojho nápadníka v nemocnici

Rande z Tinderu nešlo podla plánu.

Zdroj: © Shutterstock

Randenie počas karantény má určité nevýhody. Nemôžete nikam ísť, nič robiť, tak tam len stojíte dva metre od seba s rúškom na ksichte a snažíte sa predýchať, že toto nie je ten typ gýčovej romantiky, aká sa na vás sype z každého amerického filmu. No za predpokladu, že ani jeden z vás nechytí smrteľný vírus, z toho aspoň obe strany vyviaznu živé a zdravé.

Alebo aj nie. 22-ročná Samara Hnaien veľmi rýchlo pochopila, že korona nie je jedinou nástrahou, na ktorú by si mal v tomto čase človek dávať pozor. Stále sú tu napríklad aj také potravinové alergie. Mladá Austrálčanka má alergiu na arašidy, ale nie takú tú ležérnu, pri ktorej si človek odkašle a je po paráde. 

Shutterstock

Samarina alergia je seriózny biznis, spuchne jej polka hlavy a bez lekárskej pomoci niet cesty späť. No napadlo jej to, keď si dohadovala rande s novou známosťou? Samozrejme, že nie. Fakt, že by práve hlúpy orech mohol stáť v ceste rozkvitajúcej láske, jej ani neskrsol na um. A to je asi dôvod, prečo mala celá kauza také tragikomické finále.

Samarine video na TikToku, ktoré sumarizuje „vtipné“ rande

@samarahnaienHow was your Saturday night ##fyp ##tinderchallenge ##foryoupage♬ Moon – Kid Francescoli

Samara a 23-ročný Charles Harris sa spoznali na Tinderi – asi jedinom mieste, kde sa momentálne dá s niekým beztrestne zoznámiť. Padli si do oka, slovo dalo slovo a dvojica sa ani nenazdala, už spolu sedeli na jednom gauči. U Charlesa doma. Po úvodnom pokeci hodili preventívne opatrenia za hlavu, sňali rúška a začali si navzájom vášnivo vysávať mandle.

Krásne, nie? Mladá láska, taká milá, taká nevinná… no potom sa to celé zvrtlo. Samare začali tŕpnuť ústa, čo mohlo znamenať len dve veci. Buď chalan pred schôdzkou zjedol akýsi ekrazit, alebo si doprial riadnu dávku arašidového masla. A keďže Charles fakt nevyzeral, že by vo voľnom čase konzumoval rádioaktívny odpad, dovtípila sa, že bé je správne.

Aj Charles pridal video na svoj TikTok

@charlieharris___If this blows up I’ll actually take her on a date ##fyp ##foryou♬ The Damn Guy – Grima | Azza

Lenže už bolo neskoro. Škody boli napáchané. Dievča sa ho rýchlo opýtalo, či pred rande jedol arašidy a jeho odpoveď bola áno. Najprv si myslela, alebo skôr zbožne dúfala, že žartuje, po dramatickom tichu však pochopila, že to myslí vážne. Vytiahla teda z tašky EpiPen a za pochodu inštruovala svoj nový objav, ako jej adrenalín pichnúť.

Nakoniec zavolali záchranku a išli na pohotovosť. Celú situáciu dokumentovali na svojich TikTok účtoch – lebo tak sa to dnes robí, keď niekto puchne následkom alergickej reakcie, však? Tam ich nešťastný príbeh so šťastným koncom ľudí úprimne pobavil a videá si za krátky čas vyslúžili stovky tisícov lajkov. Za arašidy? Celkom slušné.

Zdroj: charlieharris__ / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa na internete podelili o úspechy, za ktoré sú na seba najviac hrdí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME