Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Randenie počas karantény má určité nevýhody. Nemôžete nikam ísť, nič robiť, tak tam len stojíte dva metre od seba s rúškom na ksichte a snažíte sa predýchať, že toto nie je ten typ gýčovej romantiky, aká sa na vás sype z každého amerického filmu. No za predpokladu, že ani jeden z vás nechytí smrteľný vírus, z toho aspoň obe strany vyviaznu živé a zdravé.

Alebo aj nie. 22-ročná Samara Hnaien veľmi rýchlo pochopila, že korona nie je jedinou nástrahou, na ktorú by si mal v tomto čase človek dávať pozor. Stále sú tu napríklad aj také potravinové alergie. Mladá Austrálčanka má alergiu na arašidy, ale nie takú tú ležérnu, pri ktorej si človek odkašle a je po paráde. 

Shutterstock

Samarina alergia je seriózny biznis, spuchne jej polka hlavy a bez lekárskej pomoci niet cesty späť. No napadlo jej to, keď si dohadovala rande s novou známosťou? Samozrejme, že nie. Fakt, že by práve hlúpy orech mohol stáť v ceste rozkvitajúcej láske, jej ani neskrsol na um. A to je asi dôvod, prečo mala celá kauza také tragikomické finále.

Samarine video na TikToku, ktoré sumarizuje „vtipné“ rande

@samarahnaienHow was your Saturday night ##fyp ##tinderchallenge ##foryoupage♬ Moon – Kid Francescoli

Samara a 23-ročný Charles Harris sa spoznali na Tinderi – asi jedinom mieste, kde sa momentálne dá s niekým beztrestne zoznámiť. Padli si do oka, slovo dalo slovo a dvojica sa ani nenazdala, už spolu sedeli na jednom gauči. U Charlesa doma. Po úvodnom pokeci hodili preventívne opatrenia za hlavu, sňali rúška a začali si navzájom vášnivo vysávať mandle.

Krásne, nie? Mladá láska, taká milá, taká nevinná… no potom sa to celé zvrtlo. Samare začali tŕpnuť ústa, čo mohlo znamenať len dve veci. Buď chalan pred schôdzkou zjedol akýsi ekrazit, alebo si doprial riadnu dávku arašidového masla. A keďže Charles fakt nevyzeral, že by vo voľnom čase konzumoval rádioaktívny odpad, dovtípila sa, že bé je správne.

Aj Charles pridal video na svoj TikTok

@charlieharris___If this blows up I’ll actually take her on a date ##fyp ##foryou♬ The Damn Guy – Grima | Azza

Lenže už bolo neskoro. Škody boli napáchané. Dievča sa ho rýchlo opýtalo, či pred rande jedol arašidy a jeho odpoveď bola áno. Najprv si myslela, alebo skôr zbožne dúfala, že žartuje, po dramatickom tichu však pochopila, že to myslí vážne. Vytiahla teda z tašky EpiPen a za pochodu inštruovala svoj nový objav, ako jej adrenalín pichnúť.

Nakoniec zavolali záchranku a išli na pohotovosť. Celú situáciu dokumentovali na svojich TikTok účtoch – lebo tak sa to dnes robí, keď niekto puchne následkom alergickej reakcie, však? Tam ich nešťastný príbeh so šťastným koncom ľudí úprimne pobavil a videá si za krátky čas vyslúžili stovky tisícov lajkov. Za arašidy? Celkom slušné.

Zdroj: charlieharris__ / TikTok


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť