Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Keby nás mal vesmír rád, každé rande by viedlo minimálne do postele, ak nie rovno pred oltár. Lenže nemá. Vďaka tomu má asi každý z nás pestré portfólio schôdzok, na ktoré by s najväčšou radosťou nadobro zabudol, no akosi sa nedarí. Títo ľudia z Redditu o tom vedia svoje. Nedávno sa na sociálnej sieti podelili o tie najtragickejšie rande, aké kedy zažili, a my sme vám tie najbizarnejšie z nich zozbierali v dnešnom článku.

1. Mal som 15 a dievča ma pozvalo do kina na Kamoš za všetky drobné. Akosi zabudla spomenúť, že pozvala aj svojich rodičov. Po desiatich minútach jedna z postáv povedala vulgárne slovo. Jej rodičia nás spakovali, zahlásili, že odchádzame, a odviezli ma domov. Odvtedy so mnou neprehovorila ani slovo.

2. Dovliekla so sebou obrovského modrého plyšáka. Odprevadil som ju až pred dvere, situácia si vyslovene pýtala, aby som ju pobozkal, a keď sme sa od seba odlepili, strčila mi pod nos toho plyšáka a zahlásila: „Musíš dať pusu aj jemu, aby nežiarlil.“

3. Uprostred rande zavolal svojej ex. Sedela som desať centimetrov od neho a počúvala, ako jej hovorí, že teraz randí s niekým omnoho krajším a múdrejším, ako je ona. Zaklincoval to tým, že aj tak vždy neznášal jej rodičov.

4. Mal som sa v bare stretnúť s babou, ktorú som spoznal na online zoznamke. Meškala pätnásť minút, ale z toho som veľkú vedu nerobil. Vystúpila z auta, prešla cez cestu a potriasla mi rukou. Potom zahlásila, že si doma zabudla občiansky, a už jej nebolo.

Shutterstock

5. Ťažko povedať, či ma oklamala, keďže naozaj prišla a naozaj vyzerala ako na fotke. Lenže spolu s ňou prišiel aj jej frajer a kamarátka, ktorá sa ku mne podľa nej hodí omnoho viac ako ona. Keď mi večer predtým posielala svoje nahé fotky, vôbec mi nenapadlo, že z nej bude len zadaná dohadzovačka…

6. Bola čerstvo rozídená a pozvala ma do svojho obľúbeného baru. Jej strýko bol barman, jej sestra čašníčka a jej ex sedel pri vedľajšom stole. Mal rande s mužom.

7. Odišiel na záchod a za pár sekúnd mi od neho cinkla správa. „Prepáč, zlatko, zdržal som sa v práci, ale budem sa za tebou ponáhľať.“ Očividne to bolo pre jeho frajerku. Zdvihla som sa a odišla skôr, ako sa vrátil k stolu.

8. Hodinu sme sa rozprávali o avokádach, lebo to bolo doslova to jediné, čo sme mali spoločné.

Shutterstock

9. Tretie rande s chalanom zo zoznamky. Začalo to v pohode. Išli sme do baru, dali si pár drinkov, bar zatváral, tak sme sa presunuli k nemu. Tam sa ma opýtal, či si nedám jointa. Už som to nejaký ten piatok nerobila, ale povedala som si, že si dám. Vôbec mi to nesadlo, chcelo sa mi vracať, a keďže chalan nemal doma vedro a dokonca ani len misu, postavil vedľa mňa celý odpadkový kôš.

Potom navrhol, že si pozrieme film. Zo všetkých filmov, ktoré mohol pustiť, vybral zrovna Americké psycho. A tak som tam dve hodiny sedela so smradľavým košom v náručí totálne paralyzovaná, lebo som si vsugerovala, že ma ide zavraždiť. A okrem toho, býval na lodi.

10. Mala som 24, on 25. Na rande prišiel aj so svojou mamou. Uprostred večere mi poslal správu: „Je to moja najlepšia kamarátka. Prosím, nehnevaj sa na mňa.“

11. Prvé rande s mojou teraz už manželkou. Dostal som brutálnu hnačku a nablízku nebol žiaden záchod. Takže som polhodinu sr*l v kríkoch pri ceste, a keďže nikto z nás nemal vreckovky, utrieť som sa musel do starého trička, ktoré som mal v kufri.

12. Zaviedla ma v noci na cintorín, k jednému konkrétnemu hrobu. Povedala, že tam leží jej bratranec, že dnes je výročie jeho smrti a následne mi kvetnato opísala, ako ju v detstve znásilnil.

Shutterstock

13. Moje prvé rande z online zoznamky. Začiatok bol fajn, no potom jej začal vyzváňať mobil. Jej ex sa ožral a vystrájal pred jej bytom, takže najprv vyvolával on, potom jej spolubývajúca a nakoniec majiteľ bytu, ktorý sa jej vyhrážal, že buď zavolá policajtov, alebo ju vyhodí. Jedlo sme si dali zabaliť a išli sme teda k nej.

O pár minút neskôr stojíme pred jej bytom, ona si ide oči vyplakať, jej ex tiež, až to napokon nevydrží a zabuchne sa doma. Nechala ma tam s ním samého. Chalan bol príliš opitý na to, aby šoféroval, tak som ho odviezol domov a potom išiel rovno k sebe. Až tam som si uvedomil, že som hladný ako vlk a slečna si všetko zabalené jedlo zobrala so sebou.

14. Išiel som na rande s babou (mala 28), ktorá nosila protézu. Zistil som to až v momente, keď ma išla robiť ústami a vybrala ju von. 

15. Išli sme na late-night show, ktorá skončila o druhej ráno. Nemali sme peniaze na taxík a autobusy už nechodili, tak sme išli pešo až k nej, padli do postele a okamžite zaspali. Zobudil som sa na to, že mnou trasie jej otec a okamžite sa dožaduje vedieť, kto som a čo tam robím. Stále bola noc. Keď zistil, že som jej spolužiak a študujem na výške chémiu, začal sa ma pýtať na všetko ohľadom termodynamiky. 

16. Povedala mi, že keď bola malá, jazdili s otcom po nociach autom po opustených cestách a hľadali potulujúce sa mačky, ktoré by mohli zraziť. 

Shutterstock

17. Mal som trinásť a bolo to moje prvé „rande“. Stretli sme sa so spolužiačkou a začali sa len tak prechádzať, keď tu zrazu moja mama (o ktorej som ani nevedel, že nás celý čas sleduje) na mňa zakričala, že kráčame opačným smerom. Chcel som sa od hanby prepadnúť. Rozplakal som sa a ušiel domov.

18. Po týždňoch, čo sme sa bavili len cez internet, sme sa konečne dostali spolu von. Zobrala so sebou aj svoju sestru s frajerom a trvala na tom, aby som im všetkým zaplatil večeru. „Jasné,“ povedal som, otočil sa na päte a už ma nebolo.

19. Pozvala som k sebe svojho vtedajšieho frajera, že si pozrieme film, ale zistila to moja babka. Tri hodiny sedela medzi nami na gauči a namiesto filmu sme pozerali hádam všetky reprízy televíznej lotérie, ktoré existujú. TRI HODINY.

20. Boli sme u nej doma. Strčila mi do ruky veľký model bunky a opýtala sa ma, či viem vymenovať niektoré organely. Trafil som membránu, jadro, mitochondriu, ribozómy, cytoplazmu… a vtedy mi to vytrhla z ruky a urazene ma poslala domov. Asi som to nemal vedieť?

Shutterstock

Zdroj: turtlelevelslow / Reddit 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.