Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Karanténa zasiahla nás všetkých, a to bez výnimky. No sú medzi nami aj takí, ktorí svoju polovičku ešte nemajú a chceli by s niekým začať randiť, aj keď to súčasné okolnosti neumožňujú. Jedným z týchto prípadov je aj 25-ročná Cilla, o ktorej píše portál BBC.

Mladá žena bola ešte pred udalosťami súvisiacimi s koronavírusom na jednom stretnutí s chlapcom, ktorý sa jej páči. No keďže sa momentálne kvôli nariadenej sociálnej izolácii vídať nemôžu, rozhodli sa pre špecifickú alternatívu.

Poslal jej na účet peniaze

Cilla a jej partner si zorganizovali rande cez videochat, pili pri tom, zhovárali sa a hrali hry. Mladík je zrejme džentlmen a vie, čo sa patrí, pretože jej pred rande poslal na účet 15£ (cca 16 eur), aby si kúpila fľašu vína.

On si zaobstaral rovnakú. Vynahradil jej tým skutočné stretnutie, keďže aj vtedy by, pravdepodobne, platil on. Videochat si dohodli v čase, keď by išli na rande aj za normálnych okolností, čiže na ôsmu večer.

Bude aj tretie

Marketingová konzultantka Cilla prezradila, že rande prispôsobila momentálnej situácii a ostala v pyžame. Dala si iba ľahký mejkap a celkovo to s prípravou nepreháňala. Rozprávali sa o rodine, nevynechali ani tému života v karanténe. Rande trvalo tri hodiny.

Cilla tvrdí, že to bolo mimoriadne zábavné a príjemné a ďalšie rande ich čaká v piatok, keďže nemusia na druhý deň vstávať do práce. Chystajú sa stiahnuť si doplnok Netflixu, vďaka ktorému budú môcť sledovať jeden seriál súčasne. Ich výber padol – pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii – na seriál s príznačným názvom Pandemic.

Bozk nevylučuje

Cilla tvrdí, že minule virtuálny bozk nebol, no nabudúce ich čaká už tretie rande, čiže to nevylučuje. Okrem toho sa dohodli, že nabudúce každý pre toho druhého objedná nejaké jedlo podľa svojho výberu.

Mladý (možno) budúci pár je dôkazom toho, že všetko sa dá, pokiaľ človek chce a namiesto sťažovania a depky skúsi využiť svoju kreativitu. A okrem toho sa hovorí, že vzťahy, ktoré vzniknú v ťažkých časoch, vydržia večne.

Inšpiruješ sa touto dvojicou aj ty? 🙂

Zdroj: BBC


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť