Randenie počas koronavírusu: Cilla a jej nápadník sa takto pekne vynašli

Namiesto frflania zapojili kreativitu.

Zdroj: Shutterstock

Karanténa zasiahla nás všetkých, a to bez výnimky. No sú medzi nami aj takí, ktorí svoju polovičku ešte nemajú a chceli by s niekým začať randiť, aj keď to súčasné okolnosti neumožňujú. Jedným z týchto prípadov je aj 25-ročná Cilla, o ktorej píše portál BBC.

Mladá žena bola ešte pred udalosťami súvisiacimi s koronavírusom na jednom stretnutí s chlapcom, ktorý sa jej páči. No keďže sa momentálne kvôli nariadenej sociálnej izolácii vídať nemôžu, rozhodli sa pre špecifickú alternatívu.

Poslal jej na účet peniaze

Cilla a jej partner si zorganizovali rande cez videochat, pili pri tom, zhovárali sa a hrali hry. Mladík je zrejme džentlmen a vie, čo sa patrí, pretože jej pred rande poslal na účet 15£ (cca 16 eur), aby si kúpila fľašu vína.

On si zaobstaral rovnakú. Vynahradil jej tým skutočné stretnutie, keďže aj vtedy by, pravdepodobne, platil on. Videochat si dohodli v čase, keď by išli na rande aj za normálnych okolností, čiže na ôsmu večer.

Bude aj tretie

Marketingová konzultantka Cilla prezradila, že rande prispôsobila momentálnej situácii a ostala v pyžame. Dala si iba ľahký mejkap a celkovo to s prípravou nepreháňala. Rozprávali sa o rodine, nevynechali ani tému života v karanténe. Rande trvalo tri hodiny.

Cilla tvrdí, že to bolo mimoriadne zábavné a príjemné a ďalšie rande ich čaká v piatok, keďže nemusia na druhý deň vstávať do práce. Chystajú sa stiahnuť si doplnok Netflixu, vďaka ktorému budú môcť sledovať jeden seriál súčasne. Ich výber padol – pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii – na seriál s príznačným názvom Pandemic.

Bozk nevylučuje

Cilla tvrdí, že minule virtuálny bozk nebol, no nabudúce ich čaká už tretie rande, čiže to nevylučuje. Okrem toho sa dohodli, že nabudúce každý pre toho druhého objedná nejaké jedlo podľa svojho výberu.

Mladý (možno) budúci pár je dôkazom toho, že všetko sa dá, pokiaľ človek chce a namiesto sťažovania a depky skúsi využiť svoju kreativitu. A okrem toho sa hovorí, že vzťahy, ktoré vzniknú v ťažkých časoch, vydržia večne.

Inšpiruješ sa touto dvojicou aj ty? 🙂

Zdroj: BBC

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Corona info: Na ulicu vyjdeš jedine s rúškom na tvári! Pribudlo 19 nových prípadov.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME