Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Ráž zrazil cyklistu a nezastavil. Slováci si uťahujú z jeho hlúpych výhovoriek

Jedna z mála vecí, čo národ zjednotila.


V súčasnosti sa, žiaľ, nájde len veľmi málo tém, ktoré dokážu zjednotiť slovenský národ. Jednou z nich je všeobecné odsúdenie Joža Ráža, ktorý sa nezastavil po tom, keď ako vodič zrazil cyklokuriéra. Necitlivé konanie a hlúpe výhovorky, ktorými sa Ráž bránil, sú dôvody, prečo sa stal terčom vtipov a satiry.

Podrobnosti o nehode, ako ju opísal svedok a aj sám Ráž, sme priniesli v predchádzajúcom článku. Klip TV Markíza, v ktorom sa Ráž detinsky vyhovára, že nezastavil, lebo je príliš slávny a ľudia ho preto neustále otravujú, obletel slovenský internet a vyvolal poburujúce reakcie.

To, že sa takto zachoval práve Ráž, je zarážajúce hneď z dvoch dôvodov: Ako je známe, spevák sám kedysi zažil vážnu dopravnú nehodu, počas ktorej smrti unikol len o vlások, tak by sa od neho dala očakávať vyššia ohľaduplnosť. Žiaľ, nedočkali sme sa. Taktiež je ironické, že takto konal niekto, koho syn je v súčasnosti ministrom dopravy.

Väčšina ľudí Ráža jednoznačne odsudzuje za to, že cyklistovi nepomohol a taktiež za nezmyselné výhovorky, ktorými sa bránil. Nie je preto prekvapením, že na adresu arogantného frontmana Elánu vzniklo mnoho vtipov.

Frontman Elánu Jožo Ráž zrazil cyklistu a nezastavil sa, aby sa ho opýtal, či potrebuje pomoc. Slovákom sa toto konanie vôbec nepáči.
EMEFKA
Frontman Elánu Jožo Ráž zrazil cyklistu a nezastavil sa, aby sa ho opýtal, či potrebuje pomoc. Slovákom sa toto konanie vôbec nepáči.
EMEFKA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.