Realitný maklér odhalil „najhorší byt v New Yorku“. Z tej ceny ťa vykotí zo stoličky

Toto naozaj musí byť žart…

Zdroj: Shutterstock

Nervy zo železa, nulové nároky a neobmedzený budget. To všetko musíš mať, ak nechceš spať pod mostom, len aby si mohol zložiť depozit, dvojmesačné nájomné a zvyšok mesiaca obžierať omietku. V ideálnom svete by si sa za tie prachy mohol ísť váľať niekde na Bali, ale v takom nežijeme. To už asi vieš.

Namiesto opaľovania však stále môžeš čumieť na fľakato namaľované steny a dúfať, že sa pod tebou tá rozkladacia pohovka, čo pamätá ešte Studenkovej pubertu, načisto nerozpadne. To je dobrý deal, nie? Ale teraz vážne. Hľadať si byt v Bratislave je posledné roky na slučku, lebo prenajímateľom je tri-päť, aká je priemerná mzda – zo svojho baraku chcú vyťažiť maximum. Veď si naň predsa vzali hypo.

Realitný maklér ukázal internetu „najhorší byt v New Yorku“

Ak si myslíš, že to len my sme sto rokov za opicami a za veľkou mlákou fungujú veci inak, si na omyle. Ani Amerika nie je zem zasľúbená a nájsť slušné bývanie v centre New Yorku je prakticky nemožné. Ak neveríš (čo asi veríš, ale aj tak), video chlapíka, ktoré posledné dni cirkuluje internetom, ti to dokáže.

Realitný maklér, na TikToku ako @newyorkcityrealtor, sa podelil o najhorší byt, na aký mal kedy možnosť naraziť. Veľkostne pripomína kumbál a okrem nedostatku miesta má ešte kvantum ďalších múch. Po prvé, ak si hladný, môžeš si ísť pred bytovku založiť oheň, ale na sporáku si asi neuvaríš, keďže tam žiaden nie je. Ale čo by si chcel variť, keď si to môžeš uskladniť tak maximálne do mini chladničky bez mraziaku, že?!

@newyorkcityrealtor

#apartmenttherapy #westvillage #apartmenthunting #luxuryapartmentsnyc #nycapartment #fyp

♬ original sound – New York City Realtor

@newyorkcityrealtor

#apartmenthunting #apartmenttherapy #luxuryapartmentsnyc #westvillage #realestateagent #part2

♬ original sound – New York City Realtor

Po druhé, o privátnej kúpeľni môžeš tak akurát snívať. Ak ti začne o polnoci krútiť črevo, priprav sa na tour de celá chodba, pretože presne tam nájdeš sprchu aj s toaletou a v tejto fáze si už asi uhádol, kde je pes zakopaný. Sanitárne zariadenia zdieľa celá budova. Fajn. Je to malé, trochu nepraktické, ráno sa v pokoji nevys*rieš… to je v podstate ako intrák, žiadna dráma.

Cena „luxusného“ bytu ťa zrazí na kolená

Tak kde je problém? Problém je v tom, že za intrák platíš mesačne pár desiatok eur a vďaka tejto lukratívnej cene si voči skutočnosti, že sa ti trikrát do týždňa niekto dobýja do sprchy, predsa len trochu benevolentnejší. Táto paráda v populárnej mestskej časti New Yorku však takú lákavú cenovku nemá. Asi pre toto si sem prišiel, tak ti to teda v závere vyklopíme. Ak ťa ponuka zaujala, môžeš ju mať – za 1 650 dolárov (cca 1 400 eur) mesačne. 

Shutterstock

Zdroj: newyorkcityrealtor / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Instagramový profil zbiera najvtipnejšie mená, ktoré možno nájsť na slovenskom internete


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME