Reality show z televíznych obrazoviek, ktoré nám rodičia zakazovali pozerať

Akonáhle si na ne spomenieš, uvedomíš si, že urobili dobre.

Pred pár rokmi boli v televízii veľmi populárne reality show, ktorých formát bol väčšinou prebraný zo zahraničia. S dnešnou Farmou boli neporovnateľné, čo sa týka nevhodného obsahu, a tak nám ich viacerým rodičia zakazovali pozerať. Alebo chodili tak neskoro, že my už sme dávno spali.

Rodičia nám ich zakazovali prevažne kvôli veľmi nevhodnému obsahu, ktorý sa v týchto šou nachádzal. Niektorým aj preto, lebo by to mohlo nebezpečne ovplyvniť náš vývoj. A to by si žiaden rodič na triko nezobral. Či už ti tieto reality show zakazovali alebo nie, môžeš si s nami na ne zaspomínať. Viacero z nich si už možno ani nepamätáš.

Vyvolení

Formát tejto reality show bol prebraný. V slovenských televíziách boli odvysielané až tri série. Princípom reality show bolo, že účastníci boli zatvorení vo vile, kde nič neuniklo oku kamery. Samozrejme, že do vily vždy zatvorili rôzne povahové typy, ktoré mali predispozíciu vytvárať hádky a intrigy, inak by to nebola poriadna reality show. Najviac si môžeš pamätať Desperada alebo Šakala.

Mojsejovci

Podobný princíp ako mali Vyvolení, mala aj táto reality show. S rozdielom, že si známy východoslovenský pár, zavolal do svojej vily partičku ľudí. Im dávali potom rôzne úlohy. Akoby nestačilo, že bol samotný manželský pár dosť absurdný. Určite si pamätáš pesničku, v ktorej sa spievalo „Ja chcem byť v dome, ááááno“. Vyhral mladík s prezývkou Model. Show sa zúčastnil aj Versače, ktorý sa s Norou nedávno zobral a už sa stihli aj rozviesť.

Celebrity camp

České a slovenské celebrity odcestovali na filipínsky ostrov, kde plnili rôzne úlohy. Ich úloha bola zdanlivo jednoduchá, mali na ostrove mesiac prežiť. Víťazkou sa stala Aneta Parišková, ktorá porazila 25 súťažiacich, medzi ktorými boli napríklad aj Marek Ťapák a Zora Czoborová.

Hotel paradise

V luxusnom hoteli v Dominikánskej republike bolo umiestnených desať súťažiacich, ktorých úlohou bolo nájsť si partnera, s ktorým budú týždeň bývať v izbe. V tejto show sa “zrodila hviezda“, slovenská playmate Zuzana Plačková. Pamätať si odtiaľto môžete aj Rómea alebo aj Nelu.

Nevesta pre milionára

Princípom tejto šou, ako už z názvu vyplýva, bolo nájdenie manželky pre chudáka milionára, ktorý na také niečo, samozrejme, nemá čas. Z niekoľkých žien si Honzík vybral Veroniku, ktorá prijala jeho ružu. Krátko po ukončení reality show sa však rozišli. Aké to prekvapenie.

cas.sk

Big brother

Rovnaký princíp šou ako to bolo aj vo Vyvolených. Zavreli súťažiacich do jedného domu, kde boli ostro sledovaní kamerami a museli plniť určité úlohy. Najznámejšia hláška reality show bola „veľký brat ťa vidí“. Šou moderoval Vilo Rozboril, objavila sa tu aj Zuzana Belohorcová, ktorá mala divákov pritiahnuť k televíznym obrazovkám.

Mama, ožeň ma!

Legendárna show, ktorá nám dala hneď niekoľko kultových tvárí, z ktorých vznikalo nespočetné množstvo meme obrázkov. Napríklad taká Martinka z Turca. Čo sa dialo v tejto reality show bolo viac o “zábave“, čo niekoho skôr dojímalo k slzám namiesto smiechu, a nie o tom, aby našli junáci svoje vysnívané polovičky.

Titulná fotka: Raptor Music Group

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 vecí, ktoré vyzerajú na prvý pohľad úplne úžasne, no vlastne také vôbec nie sú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME