Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Veľa malých slečien si rado varí v provizórnych detských kuchynkách, kde servírujú všetkým navôkol čaj a iné dobroty zo vzduchu. Všetci sa potom, samozrejme, tvária, že im tieto jedlá a čaje zo vzduchu chutia, aby svojho malého hostiteľa potešili.

Veľakrát je táto činnosť poriadne nudná a človek sa počas nej musí tváriť, že ho náramne baví. Svojej úlohy zákazníka sa skvele zhostil tento otecko, ktorý z návštevy reštaurácie svojej dcéry urobil špeciálnu príležitosť. Na Instagrame zabavil svojou recenziou nielen seba, ale aj mnohých ďalších ľudí.

Jeho recenzia na dcérinu reštaurácia sa stala virálnou

Tomuto oteckovi rozhodne nechýba poriadna dávka humoru. Keď rodičov ich deti „týrajú“ servírovaním ich čajíkov zo vzduchu a podobne aj jedál, ktoré uvarili vo svojich detských kuchynkách, musia sa tváriť, že ich táto činnosť náramne baví. Otecko, ktorý na svojom instagrame zdieľa rôzne dobrodružstvá so svojou dcérou, sa nedávno podelil o svoju skúsenosť s návštevou dcérkinej reštaurácie.

View this post on Instagram

So I tried to support another Black Owned Business for lunch today. It’s called Ava’s Kitchen, just opened end of April. It’s a very clean establishment, but whewww let me tell you about this owner. First off, I asked why there are balloons on my chair, and it’s not my birthday? She talm’bout, mind yah business; those are Mommy’s. I been waiting on my order to get done for 45 minutes, and I’m the only customer here. She was making good progress at first, then she stopped for 20 minutes to go watch Paw Patrol. Overall the customer service could be better, but the cook is a cutie; so I’ll give her another chance. Let’s not give up on Black businesses so fast after one mistake. ?

A post shared by CHRIS KYLE | Hashtag Props (@christophe_kyle) on

Urobil tak z nie veľmi záživnej činnosti totálne senzáciu. Jeho recenzia, ktorú napísal vo svojom instagramovom príspevku, zožala poriadne veľký úspech. Toto do svojej recenzie otec napísal: „Rozhodol som sa počas obeda podporiť podnik vlastnený Afroameričankou. Reštaurácia sa volá Avina Kuchyňa a otvorená je len od apríla. Zariadenie je veľmi čisté, ale poviem vám niečo o majiteľke. 

Najskôr som sa opýtal, prečo mám na stoličke pripevnené balóny, keď nemám narodeniny. Povedala mi, aby som sa nestaral, že sú mamkine. Na svoju objednávku som čakal 45 minút, a to som tam bol jediný zákazník. Najskôr jej to šlo veľmi dobre, no potom sa na 20 minút zastavila, aby si pozrela Labkovú patrolu. 

Celkovo by mohol byť zákaznícky servis lepší, ale kuchárka je zlatíčko, takže jej dám druhú šancu. Nevykašlime sa na podniky vlastnené Afroameričanmi po prvej negatívnej skúsenosti.“ 

Recenzia zožala úspech

Pod príspevkom sa ihneď objavilo niekoľko pochvalných komentárov. Ľudia sa začali pýtať, či slečna berie aj objednávky. Viacerí ľudia písali, že sa im recenzia veľmi páči a ocenili ju. Rozhodne je to dôkazom toho, že tento otecko má skvelý zmysel pre humor. Taktiež o tom hovoria aj ďalšie príspevky s dcérkou, ktoré na jeho instagrame nájdeš.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť