Dcérka mu v detskej kuchynke servírovala vzduch. Otecko jej zanechal skvelú recenziu

Príspevok s recenziou sa stal virálnym.

Zdroj: Instagram @christophe_kyle

Veľa malých slečien si rado varí v provizórnych detských kuchynkách, kde servírujú všetkým navôkol čaj a iné dobroty zo vzduchu. Všetci sa potom, samozrejme, tvária, že im tieto jedlá a čaje zo vzduchu chutia, aby svojho malého hostiteľa potešili.

Veľakrát je táto činnosť poriadne nudná a človek sa počas nej musí tváriť, že ho náramne baví. Svojej úlohy zákazníka sa skvele zhostil tento otecko, ktorý z návštevy reštaurácie svojej dcéry urobil špeciálnu príležitosť. Na Instagrame zabavil svojou recenziou nielen seba, ale aj mnohých ďalších ľudí.

Jeho recenzia na dcérinu reštaurácia sa stala virálnou

Tomuto oteckovi rozhodne nechýba poriadna dávka humoru. Keď rodičov ich deti „týrajú“ servírovaním ich čajíkov zo vzduchu a podobne aj jedál, ktoré uvarili vo svojich detských kuchynkách, musia sa tváriť, že ich táto činnosť náramne baví. Otecko, ktorý na svojom instagrame zdieľa rôzne dobrodružstvá so svojou dcérou, sa nedávno podelil o svoju skúsenosť s návštevou dcérkinej reštaurácie.

View this post on Instagram

So I tried to support another Black Owned Business for lunch today. It’s called Ava’s Kitchen, just opened end of April. It’s a very clean establishment, but whewww let me tell you about this owner. First off, I asked why there are balloons on my chair, and it’s not my birthday? She talm’bout, mind yah business; those are Mommy’s. I been waiting on my order to get done for 45 minutes, and I’m the only customer here. She was making good progress at first, then she stopped for 20 minutes to go watch Paw Patrol. Overall the customer service could be better, but the cook is a cutie; so I’ll give her another chance. Let’s not give up on Black businesses so fast after one mistake. 💕

A post shared by CHRIS KYLE | Hashtag Props (@christophe_kyle) on

Urobil tak z nie veľmi záživnej činnosti totálne senzáciu. Jeho recenzia, ktorú napísal vo svojom instagramovom príspevku, zožala poriadne veľký úspech. Toto do svojej recenzie otec napísal: „Rozhodol som sa počas obeda podporiť podnik vlastnený Afroameričankou. Reštaurácia sa volá Avina Kuchyňa a otvorená je len od apríla. Zariadenie je veľmi čisté, ale poviem vám niečo o majiteľke. 

Najskôr som sa opýtal, prečo mám na stoličke pripevnené balóny, keď nemám narodeniny. Povedala mi, aby som sa nestaral, že sú mamkine. Na svoju objednávku som čakal 45 minút, a to som tam bol jediný zákazník. Najskôr jej to šlo veľmi dobre, no potom sa na 20 minút zastavila, aby si pozrela Labkovú patrolu. 

Celkovo by mohol byť zákaznícky servis lepší, ale kuchárka je zlatíčko, takže jej dám druhú šancu. Nevykašlime sa na podniky vlastnené Afroameričanmi po prvej negatívnej skúsenosti.“ 

Recenzia zožala úspech

Pod príspevkom sa ihneď objavilo niekoľko pochvalných komentárov. Ľudia sa začali pýtať, či slečna berie aj objednávky. Viacerí ľudia písali, že sa im recenzia veľmi páči a ocenili ju. Rozhodne je to dôkazom toho, že tento otecko má skvelý zmysel pre humor. Taktiež o tom hovoria aj ďalšie príspevky s dcérkou, ktoré na jeho instagrame nájdeš.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
43
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 vecí, s ktorými sa stretneš pravdepodobne iba v Spojených štátoch


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME