Redakcia EMEFKA za vás vyskúšala experiment s kondómom ako kozmetickou pomôckou

…veľmi zaujímavá skúsenosť.

Na našom portáli ste sa pred pár dňami mohli dočítať o novom revolučnom spôsobe využitia kondómu. V ankete pod článkom sme vám dali možnosť hlasovať, či by ste chceli, aby sme túto výzvu vyskúšali za vás. Prekvapivo, drvivá väčšina mala záujem a preto sme sa tohto experimentu rozhodli odvážne zhostiť. Čo všetko by sme pre vás neurobili, všakže? 🙂

Tento článok berte samozrejme s humorom a nadhľadom.

Stručne o čo ide

Americká youtuberka prišla s nápadom obaliť beauty blender (kozmetickú špongiu, ktorou si ženy nanášajú make-up) kondómom. Dôvodom mala byť úspora produktu, ktorý sa vždy nasiakne do blendra a tiež hygienické dôvody.

Kozmetický blender verzus kondóm

autor

Ideme na to

1. Prvá vec, čo som musela vyriešiť bola kúpa kondómu. Momentálne som na Bali, tak si asi viete predstaviť ako sa tvárila milá hinduistická pani predavačka, keď som si ja, európske žieňa kupovala balíček kondómov. Aby to ale nebolo také trápne, tak som si zobrala ešte vodu, ovocie a pečivo.

2. Doma som si pekne pripravila všetky svoje maľovátka a šlo sa na vec. Najskôr som musela celý kondóm umyť. To bola celkom drina, pretože som si nechcela dávať zvyšky lubrikantu na tvár, takže som to brala veľmi zodpovedne.

Len si predstavte, ako by sa asi tvárili ľudia, keby ste niečo takéto vytiahli napríklad vo fitku po cvičení, keď sa idete namaľovať do práce…

autor

3. Blender som narvala do kondómu (a zistila, že už ho potom nebudem pravdepodobne nikdy znova využívať a musím kúpiť nový – blender, nie kondóm).

4. Samotná aplikácia make-upu na tvár bola veľmi zvláštna. Zo začiatku ako tam bolo veľa produktu to bolo fajn a všetko šlo hladko. Potom sa ale celý produkt naniesol na tvár a kondóm bol suchý. Takže presne taký pocit ako jazda v lete na saniach. Nepríjemné…

5. Make-up nešlo vôbec zapracovať do pokožky. Ostala mi na tvári jedna veľká hnedá vrstva. Musela som sa s tým trošku pohrať a rozmazávať a rozmazávať a rozmazávať…

Výsledok

Uznávam, že možno sú za tým nejaké logické dôvody, prečo baliť blender do kondómu, ale ja radšej ostanem pri klasike. S kondómom mi to trvalo asi dvakrát tak dlho ako zvyčajne. Tiež úplne neviem, čo potom s tým kondómom. Mám ho umyť a nechať na ďalšie použitie? Pretože ak by som mala na každú aplikáciu použiť nový, tak sa to brutálne predraží a výhody budú nulové.

Jediná výhoda, ktorú v tom vidím je, že naozaj miniete oveľa menej produktu. Tým, že sa vám make-up hneď nezapracuje do pleti, tak tam toho dáte logicky menej a musíte rozmazávať a blendiť, aby to vyzeralo aspoň trošku prirodzene.

Finálny look

Pôvodne som chcela urobiť fotku, pravá a ľavá strana. Teda porovnanie líčenia s kondómom a iba s beauty blendrom, ale výsledok bol úplne rovnaký. Obe strany vyzerali identicky…tak dávam radšej fotku zboku, pretože to je môj lepší profil.

Počas celej aplikácie a fotenia som sa cítila mierne debilne, ale ako experiment to nebolo také zlé.😜

autor

Titulná fotka: autor

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
32
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo všetko musíš zmeniť, aby si prestala byť ,,švorc" už tri dni po výplate?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME