Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Redaktorka prekvapila svojou otázkou Rytmusa. Aká je pravda o jeho vzťahu k alkoholu?

Slovenský raper zostal zaskočený.


Česká redaktorka sa domnievala, že Rytmus po turbulentných začiatkoch v šoubiznise už nepije alkohol. On ju však opakovane upozornil, že alkohol nikdy nepil.

„Ty dnes už nepiješ alkohol, každopádne na začiatku… opýtala sa na začiatok rozhovoru redaktorka českého portálu Extra.cz. Patrika Rytmusa Vrbovského tieto slová zaskočili a okamžite sa ohradil.

Slovenský raper ju opravil, že alkohol nepije odjakživa. Redaktorka zrejme o tom nebola presvedčená, pretože dodala: „Dlhodobo.“ Takto asi pochopila Rytmusove „odjakživa“.

Keď si spomenieš na začiatky, tak s tým je spojený celkom divoký životný štýl. Aký bol najdivokejší koncert, ktorý si kedy mal?“ opýtala sa ho. Rytmus po položení otázky nahodil nechápavý výraz tváre a znova dodal: „Ale ja som nepil odjakživa,“ zopakoval jej.

„Akože nikdy – nikdy?“ chcela sa utvrdiť počas rozhovoru. „V živote som nefetoval, nefajčil, nepil. A som na to strašne hrdý. A takto budem viesť aj môjho syna a trebárs aj tých ľudí, ktorí majú pocit, že tak sa nedá žiť. Dá, dá sa žiť život bez drog, fetu a podobných týchto vecí,“ vysvetlil Rytmus.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.