Reklama spoločnosti na bielenie zubov zaujala internet. S ich fotografiou nie je niečo v poriadku

Je toto ten správny spôsob, akým presvedčiť ľudí, aby použili tvoje produkty?

Zdroj: pixabay.com

Zuby prirodzene nemajú byť čisto biele, ale aj napriek tomu je množstvo ľudí presvedčených tom, že čím sú zuby belšie, tým sú zdravšie. Praktiky umelého bielenia zubov nie sú na Slovensku veľmi rozšírené, no v zahraničí (hlavne v USA) predstavujú lukratívny biznis.

Austrálska spoločnosť HiSmile Teeth Whitening na svojom instagrame zdieľala fotografiu žiarivého chrupu s popisom „Vybielime VŠETKY tvoje zuby!“ Netrvalo dlho a sledovatelia stránky si všimli, že na tomto obrázku niečo nesedí. Dôraz na slove „všetky“ bol fakt na mieste…

Vyzerá to, akoby niekto namaľoval zrnká kukurice emailovou farbou a následne ich vložil do úst nešťastnej bezzubej slečne. A dal ich tam naozaj veľa. Na jednej strane môžeme vidieť trinásť zubov (ďalšie sa zrejme schovávajú vzadu), čiže môžeme predpokladať, že osôbka na obrázku disponuje približne dvojnásobným počtom zubov, ako má dospelý jedinec homo sapiens sapiens.

Spoločnosť HiSmile si za svojím postom stojí. Aj napriek výsmechu ho za celý jeden týždeň nezmazala. Buď im naozaj nedochádza, kde je problém, alebo si jednoducho užívajú pozornosť, ktorú im nepodarená reklama priniesla. Aj zlá reklama je reklama a bez fotky neľudského chrupu by nikto z nás o spoločnosti HiSmile ani nechyroval.

Najviac pravdepodobná možnosť je tá, že obrázok je naschvál divný a bol od začiatku myslený ako vtip. Ak si návštevník lepšie pozrie ich instagramový profil, zistí, že HiSmile má zmysel pre humor a drobnými vtipmi a zábavnými výzvami vôbec nešetrí.

Zdroj: knowyourmeme.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Grumpy Cat má svojho psieho nástupcu: Toto je Grumpy Sheeb alebo pes, ktorý sa stále mračí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME