Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Reláciu Na telo zrušili, Kovačič je bez práce: Mám teda byť doma, kým sa mi neozvú, napísal moderátor

Televízia reagovala na jeho vyjadrenie a neostáva len pri slovách.


Dnes sme ťa už informovali o tom, že včerajší diel relácie Na telo s Michalom Kovačičom sa skončil netradičným príhovorom moderátora k divákom. Kovačič na konci relácie prehovoril o cenzúre v televízii a tlakoch na novinárov.

Televízia Markíza onedlho reagovala na jeho slová a zdá sa, že neostáva len pri slovách. Kovačič dnes poobede informoval na sociálnej sieti o tom, že televízia sa rozhodla zrušiť reláciu hneď a on ostal bez práce.

„Mal som práve stretnutie s naším vedením, ktoré mi oznámilo, že Na telo končí a tým pádom nemajú pre mňa prácu. Mám teda byť doma, kým sa mi neozvú. Platí to okamžite od dnešného dňa, takže ani zajtrajšie Na telo PLUS s M. Krajniakom, J. B. Cigánikovou a Š. Hamranom už nebude. Ešte raz ďakujem vyše stovke kolegov, ktorí sa podpísali pod dnešný podporný list (nájdete ho v predchádzajúcom poste), cením si ich odvahu. V zlomových bodoch je dôležité ukázať jasné hodnoty. Pre nás je to sloboda, nezávislé médiá a demokracia. Veľmi pekne všetci ďakujeme aj vám, ktorí nás podporujete. Držme si palce,“ napísal moderátor na sociálnej sieti k súčasnej situácii.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.