Reper si dal implantovať „vlasy“ tvorené zlatými retiazkami. Odborníci len krútia hlavami

Mexický hudobník tvrdí, že je prvý reper v ľudskej histórii, čo s niečím takým prišiel.

Zdroj: Shutterstock

Zlaté zuby nie sú žiadna novinka, a keď to trochu pritiahneme za vlasy, zvyk pchať si do úst drahé kovy je starý takmer ako ľudstvo samo. Štyritisíc rokov dozadu fičal v politických rádoch v Ázii, 700 rokov pred naším letopočtom mu začali holdovať Taliani a ešte aj dnes sa nájdu experti, čo by sa svojím bohatstvom doslova najradšej zadrhli.

Ale zlaté vlasy? Ako píše portál The Indian Express, to sme tu teda ešte nemali. Veľa dnešných reperov sa paradoxne namiesto hudby dostáva do povedomia širšej verejnosti vďaka svojmu excentrickému vzhľadu a tento mladý muž nebude výnimkou.

Predsa len, už si počul o nejakej pesničke z dielne Dana Sura? Asi nie, ale zato práve čítaš článok o tom, ako si nechal do hlavy implantovať zlaté retiazky. 

Mexický hudobník so zlatou korunou krásy

Je to presne také bizarné, ako to znie. 23-ročný hudobník z Mexika sa stal virálom hneď po tom, čo na TikToku predstavil svoj nový účes (ak to teda vôbec možno nazvať účesom). Podľa vlastných slov je prvým reperom v histórii ľudstva, ktorý chodí s niečím takým na hlave. A pod niečím takým si predstav zlaté reťaze, zdobené dokonca diamantami.

Video, ktoré väčšmi ako inšpirácia slúži ako návod na každodenný bolehlav, začalo internetom cirkulovať len teraz, no operáciu Dan Sur údajne podstúpil už v apríli tohto roka. Chalan sa z výsledku očividne náramne teší a jeho ligotajúce sa kadere sa stali hlavnými aktérmi videoklipu k jeho najnovšej pesničke Oro (čo znamená – máš tri sekundy na uhádnutie – zlato).

Odborníkom sa tento nápad vôbec nepozdáva

Okrem bežného ľudu sa informácia o jeho vlasoch dostala aj k odborníkom. Tí z toho vôbec nie sú nadšení. Mnohí plastickí chirurgovia varujú, že takýto zákrok je extrémne nebezpečný a nesie so sebou mnohé riziká. „Ak sa o niečo zachytí, reťaz sa môže vytrhnúť a v najhoršom prípade aj spôsobiť fraktúru lebky,“ hovorí plastický chirurg Frank Agullo.

Zdroj: indianexpress.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
48
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 momentov, keď filmári pri nakrúcaní zabudli na úplne základnú logiku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME