Reportérka ukazovala divákom, ako si ostrihať vlasy. Tí si v pozadí všimli niečo zaujímavejšie

Hups. Tak toto sa nemalo stať.

Zdroj: © Shutterstock

Sú trapasy, ktoré sa pred štvrtým poldecákom jednoducho nevyťahujú. Väčšinou majú niečo spoločné s defekáciou na miestach, kde by sa triezvy človek rozhodne defekovať nemal, nevydarenou súložou či natrhnutým zadkom. Ale tento chlapík… ten si jednoznačne zaslúži separátnu kategóriu.

Mohla by niesť príznačný názov „vbehol som žene nahý do záberu, keď bola naživo v celoštátnom vysielaní“, lebo presne to sa stalo. Akože mali sme tu slečnu, čo sa vybrala na záchod počas videokonferencie a zabudla odpojiť webku, ale toto je predsa len trochu iný kaliber.

Reportérka kalifornskej televízie Melinda Meza sa snažila natočiť vsuvku na kanál KCRA3. Bola súčasťou reportáže Kaderníci chcú pracovať a snažila sa v nej divákom demonštrovať, ako si môžu doma svojpomocne upraviť frizúru.

© Shutterstock

Ani vo sne by jej nenapadlo, že v momente, ako si začne strihať ofinu, si to jej (pravdepodobný) manžel napochoduje v Adamovom rúchu rovno do sprchy. Lenže, čo čert nechcel, však? Muž, a teda potenciálny manžel, sa postavil do sprchy a vtedy si uvedomil, že jeho polovička natáča video.

Je zjavné, že nechcel, aby zvuk vody zničil audio, a tak tam len stál. Sám, ako vojak v poli, celá výbava na očiach širokej verejnosti… čo, samozrejme, chudák chlapec ani netušil. Mnohí diváci si obnaženú postavu v pozadí ani nevšimli, užívateľ ChryslerReal z Twitteru však áno.

O screenshot inkriminovanej reportáže sa podelil na svojom profile aj s popisom: „Dajte vedieť, keď si to všimnete.“ Príspevok sa stal okamžite virálnym a za krátky čas si vyslúžil viac ako 167-tisíc lajkov. Ľudia spočiatku nevedeli, čo konkrétne si majú všimnúť.

Po dôkladnej analýze si však exhibicionistický výstup všimli aj oni. A neubránili sa smiechu. „Och, bože, niekto sa tu bude hanbiť ísť po karanténe do práce,“ napísal niekto. „Ona akože pracuje, keď má niečo také doma?“ vyjadrila sa zase iná užívateľka. Nuž… tak či onak, jedno je jasné. Chalan si nabudúce dvakrát overí, čo jeho drahá robí, kým zhodí šaty a pôjde sa osprchovať.

Tu nájdeš video z nešťastnej reportáže

Zdroj: ChryslerReal / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Okolo roku 2000 ich mali všetci. Keď si na tieto veci spomenieme, je nám trápne

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME