Reproduktor, ktorý ťa bude štekliť na krku, ti má spríjemniť zážitok z filmov

Pravdepodobne by ho ocenili hlavne páni.

Zdroj: Michail Sapiton, Unsplash

Značka Sony priviedla na trh nový produkt, ktorý sľubuje nový zážitok z pozerania filmov. Reproduktor, ktorý si dáš okolo krku pri pozeraní filmov vo svojej obývačke. Čo je na ňom také výnimočné? Okrem zvukovej funkcie má ešte inú. Na produkt upozornil web thenextweb.

Pozeráš vo svojej obývačke horor a zrazu sa ti niečo ozýva z gatí. Nie, nie je to tvoj mobil. Vďaka reproduktoru od Sony totiž môžeš zažiť vzrušenie aj pri pozeraní desivého filmu. Ako je to možné? Reproduktor ponúka viacero funkcií. Okrem toho, že ti položený na tvojom krku šepká do uška, ťa bude ešte aj masírovať.

Takýto reproduktor je určený iba na domáce používanie. Podobne by to malo byť aj s tými veľkými bluetooth reproduktormi, v ktorých má dnešná mládež veľkú záľubu. Reproduktor funguje jednoducho. Pripojíš si vysielač k televízii a ten ti následne posiela zvukové vlny priamo do reproduktoru, ktorý máš na krku.

Síce sa reproduktor dá napojiť na telefón pomocou kábla, je to asi dosť zbytočné, keďže je ideálny práve do domáceho prostredia. Sony sľubuje výdrž reproduktoru sedem hodín na jedno nabitie a približne za tri hodiny ho znova dobiješ. Značka tvrdí, že vďaka reproduktoru budeš mať z filmov, koncertov a hier zážitok, akoby si tam bol prítomný.

Vibrácie ti reproduktor dopraje pri scénach, keď je zvuk obohatený o výraznejšie basy. Napríklad pri akčných scénach vo filme. Podobne, ako môžeš cítiť zvukové vibrácie vo veľkej kinosále, by ti mal pomôcť reproduktor v prežívaní filmov, koncertov a hier aj v domácnosti.

Výhodou reproduktoru je tiež, že ťa zvukovo neodizoluje od okolia, čo znamená, že počas filmu budeš stále počuť aj človeka vedľa seba. Cena tejto vychytávky sa momentálne pohybuje okolo 242 eur. V tejto cene by si si mohol kúpiť pokojne aj naozaj kvalitné slúchadlá, ktoré by ti mohli zlepšiť zážitok z počúvania. Ak však nemáš už roky frajera či frajerku, tento reproduktor môže pokojne slúžiť aj ako nežná erotická pomôcka.

Pod príspevkom na Instagrame sa niekoľko ľudí vyjadrilo, že by radšej pozerali filmy bez zvuku, prípadne či je dodaný reproduktor aj s pukancami, ktoré sú na obrázku. Niekto pod fotografiu tiež napísal, že to značka nemôže myslieť vážne.

Zdroj: thenextweb

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Gify od slovenského umelca, ktoré ťa prinútia zamyslieť sa nad dnešnou dobou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME