Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Reštaurácia Karen’s Diner sľubuje zákazníkom odpornú a nevychovanú obsluhu a skvelé jedlo

Chceš hovoriť s manažérom? Len skús!


Čo bolo skôr – odporný zákazník alebo odporná obsluha? Podarí sa nám niekedy vyriešiť túto záhadu reštauračného odvetvia? Niekedy to vyzerá, akoby nevrlá obsluha a nevrlí zákazníci tvorili akýsi začarovaný kruh, v ktorom si všetci účastníci navzájom predávajú zlú náladu a negatívnu energiu.

Ak si s týmto problémom nevieš poradiť, prečo sa s ním neskúsiť naučiť žiť? Bolo by dokonca možné založiť reštauráciu, pre ktorú by bol odporný personál jej obchodnou značkou? V sieti reštaurácií Karen’s Diner sa presne o to pokúšajú.

Zlá žena Karen

Karen poznáme z internetu ako stereotyp nepríjemnej a otravnej ženy, ktorá je večne nespokojná so službami. Kričí po personáli a o svojej zlej skúsenosti sa chce porozprávať s vedúcim prevádzky. V Karen’s Diner chcú hosťom dopriať takýto servis zo strany obsluhy.

Zlý personál a skvelé jedlo

Reštaurácia zákazníkom sľubuje drzý a nevychovaný personál, ktorý je ochotný pohádať sa o čomkoľvek. Tieto konflikty vraj slúžia ako perfektný spôsob ventilácie negatívnych emócií. Naopak, podnik sľubuje jedlo a pitie prvej akosti, ktoré je presným opakom toxického správania obsluhy.

Menu v Karen’s sa pýši predovšetkým jedenástimi druhmi hamburgerov, z ktorých každý má v názve Karen. Nájdeme tam teda napríklad Royale Karen, Deep Fried Karen, Vegan Karen alebo Country Karen. Popri burgeroch Karen’s ponúka aj prílohy ako hranolky a niekoľko dezertov.

Verní myšlienke

Bláznivý podnik je skutočne verný konceptu Karen a tematiku namosúrenej ženy dokáže šikovne skĺbiť s retro estetikou starých amerických reštaurácií. Zmysel pre humor je všadeprítomný a Karen’s je skutočným rajom pre všetky Karen – ak sa zákazníčka s týmto menom preukáže dokladom, dostane drink zadarmo.

Looking for some great food but terrible service? 🍕Unleash your inner Karen at our unique diner where you and our…

Posted by Karen’s Diner Sheffield on Sunday, April 17, 2022

Do siete Karen’s patrí celkovo šestica podnikov. Dve reštaurácie sa nachádzajú v Spojenom kráľovstve – v Manchestri a v Sheffielde, štvorica v Austrálii – Brisbane, Melbourne a dvakrát Sydney.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť