Reštaurácia predstavila mrkvu vyrobenú z mäsa. Slúži ako protiváha trendy vegánskych jedál

„Perfectly balanced as all things should be.“ – Thanos

Zdroj: needpix.com

Vyhýbanie sa konzumácii mäsa je v súčasnosti v móde. Vegánstvo je na vzostupe, ľudia upúšťajú od mäsa a nahradzujú ho rastlinnou stravou. Mnohé mäsiarstva sa dostávajú do finančných problémov a musia byť zatvorené.

Francúzski mäsiari sa stávajú terčom útokov vegánskych bánd, ktoré rozbíjajú výklady ich obchodov, demolujú vybavenie a zanechávajú za sebou vulgárne nápisy. Vyzerá to tak, že mäsiarenský priemysel čakajú temné časy

Reštauračná sieť Arby’s sa s takouto situáciou nehodlá zmieriť. Arby’s si vždy zakladalo na ponuke, ktorej tromi piliermi sú mäso, mäso a mäso. Spoločnosť sa vybrala do protiútoku a pustila sa do boja za mäsitú stravu. Rastlinné náhrady mäsa sa snaží poraziť mäsovými náhradami rastlín. Prichádza Marrot (meat carrot), titulovaná ako prvá mäsová zelenina.

Základom Marrot je morčacie prso, ktoré svoju charakteristickú oranžovú farbu získava z mrkvovej marinády. O zelené lístočky sa stará petržlenová vňať. Detailný postup prípravy je zobrazený v nasledujúcom videu. Naozaj sa na to dobre pozerá.

View this post on Instagram

… Okay I wanna hear your thoughts Y’all 😹😆 ? . Arby’s responds to the strong Plant-based meat wave not only with culinary creativity but also with great humor by starting a made-up food category Meat + Vegetables, = “Megetables” introducing the “Marrot” a meat-carrot made from a whole turkey breast that has been carved into the shape of a carrot, sous vide for an hour, then rolled in a special carrot marinade and a brûlée with maple syrup powder. It’s then oven-roasted for an additional hour and topped with with a fresh sprig of parsley to give it the full carrot effect *this is Arby’s fooling around a bit okay, is not for purchase! . . . ᒪIKE, ᑕOᗰᗰEᑎT ᖴOᒪᒪOᗯ ᑌᔕ: @tmc_reviews ᗯE ᑭOᔕT ᗪᗩIᒪY ᑕOᑎTEᑎT . TᗩG ᔕOᗰEOᑎE TO ᔕᕼᗩᖇE TᕼIᔕ!! . . ᗪᗰ Iᖴ YOᑌ ᗯᗩᑎT ᑌᔕ TO ᖇEᐯIEᗯ YOᑌᖇ ᑭᖇOᗪᑌᑕTᔕ 🙂 @arbys . . . . #new #news #arbys #sandwich #sandwiches #fries #foodstagram #food #dessert #foodie #sweet #tasty #fastfood #foodlover #snack #delicious #drinks #yummy #megetables #cheese #foodpics #instagood #foodgasm #foodporn #foodlover #instagram #marrot #arbysmarrot #follow #review #tmc_reviews

A post shared by tmc_reviews 📍ORLANDO, FL (@tmc_reviews) on

Fanúšikov mäsovej zeleniny môže sklamať fakt, že The Marrot sa nebude predávať (zatiaľ!) a išlo len o súčasť marketingovej kampane. Video s postupom prípravy je všetkým v dispozícii, čiže každý, kto po Marrote zatúži, si ju môže zhotoviť sám.

Zdroj: inspirebrands.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Japonská umelkyňa vytvára z malých kamienkov roztomilé zvieratká, ktoré si okamžite zamiluješ


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME