Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.6.2023
sk
Stanislava
cz
Stanislava

Reštaurácia rieši nezvyčajný problém. Hľadá zákazníka, ktorý si tam zabudol zuby

Niekto stratil celý chrup.


Každý, kto niekedy robil v bare, v reštaurácii alebo v podobnom podniku, vie, že zákazníci strácajú veci. Veľa rôznych vecí. Medzi tie bežnejšie patria peňaženky, telefóny, kľúče, zapaľovače či kusy odevov. Občas sa nájdu ale aj barly, protézy, zbrane či iné bizarnosti.

V reštaurácii v britskom Oldhame našli pre zmenu zuby. Celý chrup. Ako píše Manchester Evening News, stalo sa tak v podniku zvanom The Barclay Pizza & Prosecco. Zuby boli zozbierané, uložené vo vrecku a teraz čakajú na toho, komu sa stratili.

Zamestnanci neverili vlastným očiam, keď pri upratovaní v skorých ranných hodinách objavili zuby, z ktorých by sa dal vyskladať celý jeden chrup. Nájdené boli v blízkosti barového pultu a je isté, že niekomu veľmi chýbajú.

Starostliví zamestnanci

Keďže zamestnanci reštaurácie majú charakter a srdce na správnom mieste, rozhodli sa majiteľa zubov vypátrať. Chamtivosť nie je na mieste – nikto z podniku si ich neponechal na vlastné, sebecké účely. Ak sa majiteľ prihlási, zuby mu budú vrátené.

We get a lot of things left behind after a night in the barclay.. we’ve had house keys, phones, even a single shoe (she…

Posted by The Barclay Pizza & Prosecco – Royton on Sunday, March 20, 2022

V pizzerii sú naozaj starostliví, čoho dôkazom je aj prístup k nálezu. Zuby boli opatrne zozbierané a uložené do plastového vrecka. Dokonca ho aj označili nápisom „zuby – sobota 19/3/22“. Vlastníka zubov sa napriek tomu, že sa príspevok stal virálnym hitom, zatiaľ nepodarilo nájsť. Snáď sa nehanbí!

Virálny príbeh

Emma Whelan, prevádzkovateľka pizzerie, hovorí, že nejde o prvý virálny príspevok, ktorý sa objavil na jej Facebooku. Naposledy sa o taký nechtiac postarala, keď v príspevku uviedla namiesto „hoisin duck pizza“ (pizza s kačicou na čínskej barbeque omáčke) „hoisin d*ck pizza“ (pizza s ch*jom na čínskej barbeque omáčke).


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje