Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila
V spolupráci s Bontonfilm SK
Zdroj: ©Bontonfilm SK

Robert De Niro sa nám už čoskoro predstaví v novej komédii Toto je môj foter. Vyrazíš na ňu do kina?

Robert De Niro nás bude rozosmievať v novej komédii.

Robert De Niro bezpochyby patrí ku klasikom strieborného plátna. Poznáme ho nielen z vážnych a dramatických rolí drsných gangsterov, ale aj z odľahčenejších komédií. K nim už o pár dní pribudne film Toto je môj foter od Laury Terruso. A ten, zdá sa, ponúkne celkom slušnú zábavu.

Horkokrvný Talian verzus bohatí snobi

Príbeh sa točí okolo Sebastiana (Sebastian Maniscalco), ktorého pozvú na návštevu rodičia jeho snúbenice. Vidina príjemne stráveného víkendu však dostane trhliny, keď Sebastian zistí, že so sebou musí vziať aj svojho otca Salva (Robert De Niro).

Ten je totiž mimoriadne prostorekým talianskym prisťahovalcom a chlapíkom, ktorý si na takt a formality príliš nepotrpí. K rodičom Sebastianovej snúbenice, ktorí sú bohatí a tak trochu snobskí, teda tvorí poriadne zábavný kontrast. Tento víkend rozhodne bude stáť za to!

Vo vedľajších úlohách uvidíme aj Leslie Bibb, Andersa Holma, Davida Rascheho, Kim Cattrall, Bretta Diera, Deborah Tucker, Michaela Stuarta, Lauru Ault a Griffina Hooda.

YouTube video

Film sľubuje solídnu zábavu

Snímku tvorcovia evidentne postavili na konfrontácii úplne odlišných svetov, reprezentovanými De Nirovou postavou na strane jednej a uhladenými snobmi na tej druhej. A z traileru sa zdá, že by to mohlo veľmi dobre fungovať. Toto je môj foter totiž pôsobí ako sympaticky nenáročná komédia, ktorá človeka na tú hodinku a pol bez problémov zabaví. A pravdaže, veľkú zásluhu na tom má samotný Robert De Niro, ktorý si svoju rolu očividne užil.

Zaujímavosťou je, že film voľne vychádza zo skutočného života Sebastiana Maniscalcoa (vo filme hrá samého seba a podieľal sa aj na scenári) a vzťahu s jeho otcom. To by filmu mohlo pridať na ďalšej pozoruhodnej rovine.

Celkovo sa ale zdá, že milovníci dobrých komédií v prípade Toto je môj foter návštevou kina rozhodne nič nepokazia a dočkajú sa solídnej oddychovky. Slovenská premiéra je naplánovaná na 1. júna.

Bontonfilm SK

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje