Robert De Niro v ďalšej bláznivej komédii. Ako dostať deda z domu prichádza do slovenských kín

Zábavne vyzerajúca oddychovka dorazí už v najbližších dňoch.

Zdroj: Bontonfilm SK

Robert De Niro patrí k rešpektovaným hercom a na konte má mnoho kultových snímok. Jeho doménou ale nie sú len gangsterky či strhujúce drámy. Často sa objavuje aj v rôznych bláznivých komédiách. Už čoskoro ho budeme môcť vidieť aj v našich kinách v komédii Ako dostať deda z domu, ktorú režíroval skúsený komediálny režisér Tim Hill (Alvin a Chipmunkovia).

Príbeh sa točí okolo chlapca Petera (Oakes Fegley), ktorý žije so sestrou a rodičmi vcelku pokojným životom. To sa ale zmení, keď sa k nim domov nasťahuje Peterov dedko Ed (Robert De Niro). Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že nebudú žiadne problémy. Napokon, Peter a Ed si boli vždy blízki a majú sa radi.

Lenže, keď sa Peter dozvie, že jeho dedko sa má nasťahovať práve do jeho izby, vzťahy sa okamžite zmenia. Mladý výmyselník sa tomu rozhodne zo všetkých síl zabrániť. Na dedka tak pripraví hneď niekoľko naschválov, ktorými ho chce z domu vyhnať. Ed sa však nechystá vzdať bez boja. Medzi dedkom a vnukom tak vypukne poriadne zábavná a bláznivá vojna, z ktorej môže ako víťaz vzísť len jeden. Ako to celé dopadne?!

Kvalitní herci

Okrem zmieneného Roberta De Nira a Oakesa Fegleya uvidíme aj Umu Thurman, Jane Seymour, Christophera Walkena, Eugena Levyho, T. J. McGibbon, Roba Riggleho, Laura Marano či Cheecha Marina. Komédie s Robertom De Nirom mali síce kolísavú kvalitu, ale svojich fanúšikov si vždy dokázali nájsť a rozhodne by sme medzi nimi našli viacero skutočne zábavných oddychoviek. A je tu dobrý predpoklad, že sa k nim zaradí aj jeho najnovšia snímka.

Trailer pôsobí svižne, celkom zábavne a herecké obsadenie je tiež viac než slušné. Zdá sa teda, že v tomto prípade dostaneme v kine ideálnu a vtipnú jednohubku, pri ktorej si dokonale oddýchne celá rodina. Určite jej dáme šancu. Slovenskú premiéru si komédia Ako dostať deda z domu odbije 17. septembra 2020 a vychutnať si ju budeš môcť s českým dabingom.

Bontonfilm SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hororová komiksovka Noví mutanti predstaví nových hrdinov. Ktorí to sú a aká je ich história?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME