Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Robert De Niro patrí k rešpektovaným hercom a na konte má mnoho kultových snímok. Jeho doménou ale nie sú len gangsterky či strhujúce drámy. Často sa objavuje aj v rôznych bláznivých komédiách. Už čoskoro ho budeme môcť vidieť aj v našich kinách v komédii Ako dostať deda z domu, ktorú režíroval skúsený komediálny režisér Tim Hill (Alvin a Chipmunkovia).

Príbeh sa točí okolo chlapca Petera (Oakes Fegley), ktorý žije so sestrou a rodičmi vcelku pokojným životom. To sa ale zmení, keď sa k nim domov nasťahuje Peterov dedko Ed (Robert De Niro). Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že nebudú žiadne problémy. Napokon, Peter a Ed si boli vždy blízki a majú sa radi.

Lenže, keď sa Peter dozvie, že jeho dedko sa má nasťahovať práve do jeho izby, vzťahy sa okamžite zmenia. Mladý výmyselník sa tomu rozhodne zo všetkých síl zabrániť. Na dedka tak pripraví hneď niekoľko naschválov, ktorými ho chce z domu vyhnať. Ed sa však nechystá vzdať bez boja. Medzi dedkom a vnukom tak vypukne poriadne zábavná a bláznivá vojna, z ktorej môže ako víťaz vzísť len jeden. Ako to celé dopadne?!

Kvalitní herci

Okrem zmieneného Roberta De Nira a Oakesa Fegleya uvidíme aj Umu Thurman, Jane Seymour, Christophera Walkena, Eugena Levyho, T. J. McGibbon, Roba Riggleho, Laura Marano či Cheecha Marina. Komédie s Robertom De Nirom mali síce kolísavú kvalitu, ale svojich fanúšikov si vždy dokázali nájsť a rozhodne by sme medzi nimi našli viacero skutočne zábavných oddychoviek. A je tu dobrý predpoklad, že sa k nim zaradí aj jeho najnovšia snímka.

Trailer pôsobí svižne, celkom zábavne a herecké obsadenie je tiež viac než slušné. Zdá sa teda, že v tomto prípade dostaneme v kine ideálnu a vtipnú jednohubku, pri ktorej si dokonale oddýchne celá rodina. Určite jej dáme šancu. Slovenskú premiéru si komédia Ako dostať deda z domu odbije 17. septembra 2020 a vychutnať si ju budeš môcť s českým dabingom.

Bontonfilm SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.