Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Robotický vysávač utiekol z obchodu a stratil sa v meste. Našli ho až po dvoch dňoch

Robotický vysávač sa vydal na prehliadku mesta.


Robotický vysávač Fluffy mal už zrejme dosť nudnej práce, a tak utiekol. Ako píše portál Get to Text, bizarný „útek“ sa odohral v rakúskom meste Wieselburg. Vysávač používala Ingrid Pruckner na upratovanie svojho obchodu s lahôdkami. Inak tomu nebolo ani v ten osudný deň.

Lenže okolo siedmej hodiny sa posuvné dvere otvorili a vysávač vyšiel na ulicu (nakrútila ho pri tom aj bezpečnostná kamera). Problém však bol, že Pruckner ho nedokázala nájsť. Stratil sa jej v uliciach mesta. Na Facebook teda zavesila prosbu s tým, že ak ho niekto objaví, nech ho vráti.

Napokon sa našiel

„Vyšiel na ulicu, auto ho asi neprešlo, inak by som našla trosky. Prípadnému nepoctivému nálezcovi na nič nebude, pretože stanica je stále u nás,“ napísala. O prípade následne informovali aj noviny Heute, a práve vďaka nim sa Fluffyho napokon po dvoch dňoch podarilo nájsť.

Istá žena sa redakcii ozvala s tým, že videla, ako vysávač odvážajú smetiari. Zrejme si mysleli, že ho niekto na ulicu vyhodil. Pruckner si tak Fluffyho mohla opäť vyzdvihnúť. Našťastie bol plne funkčný. Do budúcna sa ale jeho majiteľka poistila: pre prípad, že by Fluffy znovu ušiel, dala naň výraznú nálepku.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť