Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Nečakaná prítomnosť zvieraťa na pracovisku môže znamenať mnohé. Niekedy je to predzvesť problémov (Šéfe, v kuchyni nám hoduje rodinka medvedíkov čistotných!), inokedy ide zasa o úplne nevinné spestrenie (Šéfe, pred bránkou nám stojí smiešny pes. Musíte ho vidieť!). Obe situácie môžu znamenať nevšedný zážitok.

Robotníci v severothajskom Lamphune zostali milo prekvapení, keď na svojom pracovisku objavili sivú mačku. Mačka je veľmi ohybné zviera, ktoré do budovy dokáže preniknúť aj drobnými škárami, samotná prítomnosť zvieraťa preto nebola až takou atrakciou. Ľudí však pobavila bizarná a smiešna poloha, v ktorej zviera našli.

profimedia

Pripomína prísneho šéfa

Mačka si nevedela nájsť lepšie miesto, ako medzi dvomi rúrami umiestnenými vo výške. Svoju telesnú hmotnosť presne rozdelila medzi rúry a z priestoru medzi nimi jej vytŕčala hlava a bruško. Na ľudí hľadela dosť otrávene a pracovníci vraveli, že im pripomínala prísneho šéfa, ktorý kontroluje, či si dostatočne plnia svoje pracovné povinnosti.

Náročný dozor mačku značke unavil a hlavne v odpoludňajších hodinách viditeľne zívala. Miestami to dokonca vyzeralo, akoby spala s otvorenými očami. Ťažko povedať, nakoľko mačacia intervencia pozdvihla pracovnú efektivitu. Skôr sa dá predpokladať, že pri mačke sa tvorili hotové rady robotníkov, ktorí si namiesto plnenia povinností fotili zviera.

profimedia

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje