Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Rodičia nútili dieťa piť alkohol, ľudia sú zhrození. Prišla si po nich polícia

Dokonca si to natáčali a zdieľali na sociálnych sieťach.


Ak si zo starej školy, určite si od rodičov dostal za trest pár po holej. Dnes sa nad tým len usmeješ a priznáš si, že si neposlúchal a zaslúžil si si. Keď si bol starší, možno ti dal oco ochutnať pivovú penu, keď ťa mal položeného na kolene, a zároveň si vychutnával chladenú „desinku.“

To, nad čím sa ale nedá prižmúriť oči a čo je už cez čiaru, vyviedli rodičia z prístavného mesta Dover na juhovýchode Anglicka, uvádza Ladbible. Svoje malé dieťa nútili piť vodku. Bizarnú situáciu si dokonca natočili na video a mysleli si, že to zrejme bude vtipné. Aký bol ich reálny zámer, však netuší nikto.

Na videu je vidieť, ako žena nalieva do vrchnáka tekutinu. Potom dieťaťu nakloní hlavu a dá mu ju vypiť. V pozadí je vidno muža, ktorý je pravdepodobne jeho otcom. Ani jemu zrejme nevadí, čo v tej chvíli robí jeho žena.

Prišla si po nich polícia

Pobúrenie ľudí na sociálnych sieťach neostalo nepovšimnuté. Po zverejnení videa hneď niekoľko z nich celú situáciu nahlásilo polícii, ktorá si po rodičov veľmi rýchlo prišla. O prípad sa začali zaujímať aj úrady, ale na čo prišli, to nevieme.

Shutterstock

Keď sa video objavilo na internete, takmer okamžite sa strhla búrlivá diskusia. Niektorí s istotou tvrdili, že určite musí ísť o fľašu s alkoholom – konkrétne vodku. Ľudí pobúrilo ešte viac zistenie, že rodičov nakoniec prepustili na kauciu a o svoje dieťa sa starajú naďalej. Podľa nich mala zasiahnuť sociálka a rodičia by mali zájsť na pár odborných sedení. Tam by im vysvetlili, že alkohol sa pije až po osemnástke.

Podobne bizarný prípad sa stal v roku 2010 v Indonézii, kde sa v médiách objavil chlapec, ktorý holdoval cigaretám. „Vybafkal“ ich za deň až neuveriteľných štyridsať. Našťastie, tento zlozvyk vraj už zanechal. Našiel si však novú záľubu, a to nezdravé jedlo. A tak ako 5-ročný vážil 25 kíl.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť