Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Rodičia nútili dieťa piť alkohol, ľudia sú zhrození. Prišla si po nich polícia

Dokonca si to natáčali a zdieľali na sociálnych sieťach.


Ak si zo starej školy, určite si od rodičov dostal za trest pár po holej. Dnes sa nad tým len usmeješ a priznáš si, že si neposlúchal a zaslúžil si si. Keď si bol starší, možno ti dal oco ochutnať pivovú penu, keď ťa mal položeného na kolene, a zároveň si vychutnával chladenú „desinku.“

To, nad čím sa ale nedá prižmúriť oči a čo je už cez čiaru, vyviedli rodičia z prístavného mesta Dover na juhovýchode Anglicka, uvádza Ladbible. Svoje malé dieťa nútili piť vodku. Bizarnú situáciu si dokonca natočili na video a mysleli si, že to zrejme bude vtipné. Aký bol ich reálny zámer, však netuší nikto.

Na videu je vidieť, ako žena nalieva do vrchnáka tekutinu. Potom dieťaťu nakloní hlavu a dá mu ju vypiť. V pozadí je vidno muža, ktorý je pravdepodobne jeho otcom. Ani jemu zrejme nevadí, čo v tej chvíli robí jeho žena.

Prišla si po nich polícia

Pobúrenie ľudí na sociálnych sieťach neostalo nepovšimnuté. Po zverejnení videa hneď niekoľko z nich celú situáciu nahlásilo polícii, ktorá si po rodičov veľmi rýchlo prišla. O prípad sa začali zaujímať aj úrady, ale na čo prišli, to nevieme.

Shutterstock

Keď sa video objavilo na internete, takmer okamžite sa strhla búrlivá diskusia. Niektorí s istotou tvrdili, že určite musí ísť o fľašu s alkoholom – konkrétne vodku. Ľudí pobúrilo ešte viac zistenie, že rodičov nakoniec prepustili na kauciu a o svoje dieťa sa starajú naďalej. Podľa nich mala zasiahnuť sociálka a rodičia by mali zájsť na pár odborných sedení. Tam by im vysvetlili, že alkohol sa pije až po osemnástke.

Podobne bizarný prípad sa stal v roku 2010 v Indonézii, kde sa v médiách objavil chlapec, ktorý holdoval cigaretám. „Vybafkal“ ich za deň až neuveriteľných štyridsať. Našťastie, tento zlozvyk vraj už zanechal. Našiel si však novú záľubu, a to nezdravé jedlo. A tak ako 5-ročný vážil 25 kíl.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.