Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Známy taxík z filmov pre dospelých poriadne popudil rodičov, ktorí v prvý školský deň sprevádzali do školy svoje ratolesti. Po ceste do školy Balshaw Lane Primary School v anglickom grófstve Lancashire totiž parkovalo mnohým dobre známe Fake Taxi.

Informuje o tom aj portál LADbible. Auto bolo zaparkované pred pohostinstvom The Talbot, len 200 metrov od školy. Fake Taxi je častou rekvizitou vo filmoch pre dospelých a nakrúcajú sa v ňom rôzne pikantné scény.

Shutterstock

Len kúsok od školy

Je teda jasné, že rodičom sa pohľad naň vôbec nepáčil, keďže touto cestou chodia ich deti do školy. „Ostal som šokovaný, že to auto bolo zaparkované len niekoľko sto metrov od základnej školy,“ povedal Ed Watkinson, ktorý v to ráno odviezol do školy svoje tri deti.

Rodičia sa museli vysporiadať aj so zvedavými otázkami malých školákov, ktorých zaujímalo, prečo sa ten taxík volá „falošný taxík“ (Fake Taxi). Hoci im rodičia nemohli povedať pravdu, nejako sa im podarilo celú situáciu zakecať.

Ed sa novinárom zmienil, že len dúfa, že si deti nezačnú dotyčný výraz googliť. Jeden zo školákov si dokonca myslel, že ide o taxík otca jeho kamaráta, keďže jeho otec nešoféruje. No, tak dúfajme, že zvedavé deti si pravý účel tohto taxíka naozaj na internete nevyhľadajú. Zatiaľ.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.