Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Známy taxík z filmov pre dospelých poriadne popudil rodičov, ktorí v prvý školský deň sprevádzali do školy svoje ratolesti. Po ceste do školy Balshaw Lane Primary School v anglickom grófstve Lancashire totiž parkovalo mnohým dobre známe Fake Taxi.

Informuje o tom aj portál LADbible. Auto bolo zaparkované pred pohostinstvom The Talbot, len 200 metrov od školy. Fake Taxi je častou rekvizitou vo filmoch pre dospelých a nakrúcajú sa v ňom rôzne pikantné scény.

Shutterstock

Len kúsok od školy

Je teda jasné, že rodičom sa pohľad naň vôbec nepáčil, keďže touto cestou chodia ich deti do školy. „Ostal som šokovaný, že to auto bolo zaparkované len niekoľko sto metrov od základnej školy,“ povedal Ed Watkinson, ktorý v to ráno odviezol do školy svoje tri deti.

Rodičia sa museli vysporiadať aj so zvedavými otázkami malých školákov, ktorých zaujímalo, prečo sa ten taxík volá „falošný taxík“ (Fake Taxi). Hoci im rodičia nemohli povedať pravdu, nejako sa im podarilo celú situáciu zakecať.

Ed sa novinárom zmienil, že len dúfa, že si deti nezačnú dotyčný výraz googliť. Jeden zo školákov si dokonca myslel, že ide o taxík otca jeho kamaráta, keďže jeho otec nešoféruje. No, tak dúfajme, že zvedavé deti si pravý účel tohto taxíka naozaj na internete nevyhľadajú. Zatiaľ.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť