Rodičia prezradili, pri akých bizarnostiach na kamere prichytili opatrovateľky svojich detí

Niektoré babysitterky nemajú obdobu…

Zdroj: © Shutterstock

Deti. Krásne to stvorenia, milé, živé, no niekedy vám poriadne prerastajú cez hlavu. Hlavne, keď dve hodiny vkuse vreštia, kladú otázky, na ktoré ešte nevymysleli odpovede, a chodia za vami ako tieň všade, kam sa pohnete. Vtedy chcete jediné – na pár minút sa zabuchnúť na záchod a v pokoji sa vysr*ť. 

Niekde v tejto fáze je dobré zadovážiť si opatrovateľku. Žienku, čo pomôže, keď mame už naozaj dochádzajú sily. Lenže zatiaľ čo sa v brandži pohybuje veľa skvelých opatrovateliek, nájdu sa aj také, čo by sa mali od detí držať na míle ďaleko. Presne na také narazili títo ľudia z Redditu a nebyť kamier, ani by nevedeli, čo za ľudí majú vlastne doma…

1. Dali sme malú do jasieľ. Po niekoľkých týždňoch začala mať problémy s pohybom a rapídne naberala na váhe, rovnako ako všetky ostatné deti, ktoré tam s ňou boli. S rodičmi sa nám to vôbec nezdalo, tak sme nainštalovali tajnú kameru. Vysvitlo, že im vychovávateľka zdvojnásobuje dávky jedla a nasilu im ho tlačí dole krkom.

2. Kamarátka nachytala opatrovateľku, ako jej mláti decko. Prerušilo jej celodenný maratón pozerania Priateľov, a to si očividne pýta poriadny výprask. Asi netreba hovoriť, že tam už nepracuje.

3. Videla som na kamere, ako mi opatrovateľka ukradla zo šatníka blúzku. Vrátila som sa domov a okamžite ju išla konfrontovať. Zapierala a tvárila sa, že o ničom nevie. Možno by som jej to všetko zožrala… keby tú posr*tú blúzku nemala práve na sebe.

© Shutterstock

4. Už vyše štyroch rokov cez víkend opatrujem deti jednej milej rodinke. Okrem mňa majú aj iné opatrovateľky, ktoré chodia cez týždeň. V byte majú len jednu kameru, u malého v izbe. Raz za mnou prišla mama malého aj s nahrávkou, chcela mi ukázať, prečo práve prepustila jednu opatrovateľku.

Na nahrávke stál malý aj s ňou a hovoril: „Maminka hovorila, že toto robiť nemusím.“ Nato sa dievča nepríjemne zaksichtilo a odvrklo: „Je mi jedno, čo hovorí maminka, je to stará pi*a.“ A potom ho vyvliekla von z izby za golier trička. Letela tak rýchlo, až sa za ňou zaprášilo.

5. V skutočnosti som bola ja tá, ktorú načapala kamera. Potiahla som rodine zo šuplíka trávu a zapálila si jointa vzadu na záhrade, zatiaľ čo malá spala. Mali sme kamarátske vzťahy, za tú trávu sa ani tak nehnevali. Len im prišlo komické, keď som sa začala rozprávať so psom a pýtať sa ho, aké bude zajtra počasie.

6. Teta si všimla, že jej malá začne revať ako blázon vždy, keď sa jej snaží vymeniť plienku. Bolo jej to akési podozrivé. Prehrala si teda záznam z kamery a zistila, že jej opatrovateľka utierala zadok dezinfekčnými utierkami na nábytok… Vraj boli bližšie.

© Shutterstock

7. Stalo sa to rodine, ktorá býva neďaleko mňa. Žena pracovala na plný úväzok, muž bol mimo krajiny, a tak sa rozhodli najať synovi opatrovateľku. Po určitom čase začal chlapec vyzerať značne podvyživene. Mama nevedela, čo sa deje, a tak sa rozhodla dať si do domu kameru.

Tá odhalila pravdu. Opatrovateľka si do domu nosila vlastné dieťa, ktoré kŕmila jedlom pre chlapca. Ten napokon dostal len balíček sušienok. Keď to žena zbadala, okamžite na ňu zavolala policajtov. Čo sa s ňou napokon stalo, netuším.

8. Len čo sme vytiahli päty z domu, sestrina opatrovateľka sa natiahla na gauč a dopriala si výdatnú hodinovú siestu. Paráda. Nevidím nič zlé na tom, keď si pospí, keď je sestra v posteli, lenže ona nebola… namiesto toho mi nohou zo stoličky demolovala Playstation.

9. Tá bláznivá ženská naháňala metlou mačky po byte. Keď ich dobehla, jednu im tresla. Naozaj brilantný spôsob zábavy, ktorý vo svojom dome určite nestrpím. Vyrazila som ju skoro aj s pántami na dverách.

© Shutterstock

10. Mama najala dievča, aby strážilo mojich dvoch mladších bratov. Jedného dňa si pozrela záznam z kamery a uvidela ju, ako im dáva čierne uhlie ako dezert. Vraj si myslela, že je to sladkosť. Bolo to čierne uhlie, vo vrecúšku s nápisom čierne uhlie, položené rovno vedľa krbu… Bratia mali štyri roky a som rada, že sa im nič nestalo.

11. Moja teta má tiež doma kameru. Raz pristihla opatrovateľku, ako hrá s malým poker. Prehrala 50 eur.

12. Krájala synovi na desiatu jablko. Vytiahla zo zásuvky nôž, nakrájala ovocie, potom ho oblízala a vložila do naspäť do zásuvky. Po prvé, máme umývačku riadu a po druhé… no, skoro som sa dogrcala, keď som to sledovala.

© Shutterstock

13. Mama mala podozrenie, že mi opatrovateľka kradne strieborné príbory a keďže potrebuje mať o všetkom prehľad, donútila ma nainštalovať kameru. A mala pravdu. Dievča naozaj kradlo strieborné príbory. Ale úprimne, to, že mi v skutočnosti šuká otca, ma dostalo viac.

14. Nebolo to na kamere, keďže sa to stalo asi tridsať rokov dozadu a vtedy také „vychytávky“ neboli. No jedného dňa sa moja mama rozhodla prísť skôr z práce. Mala podozrenie, že sa o mňa a mladšiu sestru opatrovateľka nestará práve ukážkovo. Uprostred dňa nás našla malátne v posteli. Vysvitlo, že nás tá žena dopovala detskými liekmi, aby sme spali a ona nemusela ani prstom pohnúť.

15. Rodičia môjho kamaráta načapali opatrovateľku, ako do seba hádže Viagru. Bola to žena…?!

© Shutterstock

Zdroj: kndthr / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
17
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
8
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
66
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Párik z Kalifornie zabáva internet rodinnými fotografiami s obrovskou korytnačkou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME