Rodičia prezradili tajomstvá svojich detí, o ktorých sa tvária, že nemajú ani páru

Rodičia vedia všetko. Bodka.

Zdroj: Brandon Morgan / Unsplash

Deti. Naivné to stvorenia, ktoré sa nazdávajú, že sa im podarilo prekabátiť vlastných rodičov. Aj my sme takí boli, tiež sa nám všeličo „prepieklo“.

Pritom v skutočnosti bolo rodičom len ľúto pokaziť nám radosť z toho, akí sme prešpekulovaní a šikovní, tak to prosto nechali tak. Rovnako sú na tom aj títo rodičia z Redditu, ktorí svojim deťom nepovedali, že o ich tajomstvách už dávno vedia. Radšej to povedali nám.

1. Dcéra má manželove hodinky. Viem, že ich má, a viem, že ona nevie, že ja viem. Videla som ju ich potajme nosiť a hrať sa pri tom, že je tatino. Bolo to naozaj rozkošné a určite ju neplánujem bonznúť.

2. Niekoľko rokov dozadu som synovi, vtedy tretiakovi, vybaľovala školskú tašku a narazila na plechovku hotových raviol. Nebolo by na tom nič také zvláštne, keby som mu niekedy v živote takúto plechovku kúpila. Lenže nekúpila. Keď som sa ho na to opýtala, začal srdcervúco plakať, odtiahol ma k posteli a spopod nej vytiahol škatuľu… plnú plechoviek s raviolmi.

Nevedela som, čo to má znamenať, no potom zo seba vypotil, že má v triede jednu spolužiačku, ktorej sa očividne veľmi páči, a kde chodí, tade rozpráva, že sú zosvadbovaní a že môj syn je jej manžel.

Ako dôkaz jej ohromnej lásky mu každý deň nosí darček – ravioli a núti chudáka chlapca, aby si ich zobral. Neubránila som sa smiechu. Úplne mám pred očami starostlivú maminu toho dievčatka, ako mu hovorí, že cesta k mužskému srdcu vedie cez jeho žalúdok.

Shutterstock

3. Malá z ničoho nič začala „škrečkovať“ perá. Schováva si ich medzi hračkami a myslí si, že ich tam nikto nenájde. Zatiaľ ale nepokreslila nič iné ako papiere a maľovanky, takže sa tvárim, že o ničom neviem.

4. Nedávno som si všimla, že sa môj 6-ročný syn začal zamykať v kúpeľni, aby mal „trochu súkromia“. Včera večer som prechádzala okolo kúpeľne a všimla som si, že poriadne nezatvoril dvere. Tie sa trochu pootvorili a za nimi… ležal on a robil jeden klik za druhým. Stála som tam v nemom úžase, pozerala, ako robí jedno opakovanie za druhým, ako sa potom postaví pred zrkadlo, napne bicák, spokojne sa usmeje a vykráča von.

5. Keď som bola v puberte, minimálne raz týždenne som prišla domov sfajčená ako doga. Pripadala som si ako oscarová herečka, keď som sa prechádzala pred našimi a dobrých dvadsať minút s nimi udržiavala konverzáciu, bez toho, aby mali čo i len najmenšie tušenie, že som v celkom inej galaxii.

Keď som mala dvadsať, mama sa ma opýtala, či som prestala fajčiť trávu. Vraj si naše rozhovory, keď som bola pod vplyvom, náramne užívala.

Shutterstock

6. Moja dcéra sa na mňa snaží urobiť dojem a potajme sa učí skladať origami. Má sedem a stále si myslí, že ocko nevie, že mu z pracovne mizne papier a že si nevšimol tie desiatky papierových labutí, čo sa jej váľajú po izbe. Minule som jej kúpil nový papier a nechal ho „náhodou“ len tak pohodený na chodbe. Ako správny starý lenivý tatko, ktorý si nedáva pozor na svoje veci.

7. Moja 4-ročná dcéra „napísala“ tajomný list, ktorý si schováva v poslednom šuplíku, a nikomu nedovolí, aby si ho prečítal. Vraj jedného dňa, keď ja aj môj muž zomrieme, si preň príde. Počula som niečo o tom, že v liste stojí, že jej po smrti odkazujeme celý majetok na oplátku za všetky tie obrázky, ktoré nám pravidelne kreslí. Ale to som naozaj len letmo začula. Inak som zvedavá, koľko jej to s tým listom vydrží. Zatiaľ to je mesiac.

8. Môj malý sa vždy zobudí uprostred noci a má chuť na čosi dobré pod zub. Vykradne sa teda do kuchyne, spapá celú paradajku a nechá len ten malý krúžok, kde bola stopka. Krúžok vždy schová pod to, čo je aktuálne na vrchu smetného koša, odkradne sa naspäť do postele a ide zase spať. Je to rozkošné a vždy sa s mužom uistíme, či máme v kuchyni paradajky.

Shutterstock

9. Ostatné deti sa skrývajú s baterkou pod perinou, aby si mohli po nociach čítať. To moje sa zamyká v kúpeľni, pretože sa snažilo použiť lepidlo ako rúž na pery a očividne to nedopadlo dobre. Stále si myslí, ako dobre to uhrala.

10. Môj syn schováva seba. Naozaj si myslí, že ho zabudnem uložiť do postele, keď tesne pred večierkou odbehne do inej izby a čučí tam ako voš pod chrastou tridsať sekúnd. Nikdy to nefunguje. Ale on to musí aspoň skúsiť.

11. Trojročná dcéra ešte neprišla na to, že maminy vedia všetko a že naozaj viem, kedy vykráda skrinku so sladkosťami. Aj keď nie som v miestnosti. Najmä, ak ju potom nájdem s plnými ústami, špinavú od čokolády od hlavy až po päty.

Shutterstock

Teraz svoju vykrádačskú taktiku ešte zefektívnila a myslí si, že keď nevidí ona mňa, nevidím ani ja ju. Takže s dlaňami na očiach beží krížom cez celú obývačku rovno k inkriminovanej skrinke, sem-tam zakopne, sem-tam sa vykotí na zem, ale keďže je v móde inkognito, vôbec sa nad tým nepozastaví. Len sa zdvihne a beží ďalej.

12. Môj dvojročný syn mi nedávno začal rozprávať svoje imaginárne príbehy tak, akoby boli skutočné. Minule si vymyslel, že náš pes po nociach jazdí na motorke a stretáva sa so svojimi psími kamošmi, motorkármi. Hovoril to tak oduševnene, že som naozaj začal podozrievať chudáka Dunča, či predsa len nie je v akomsi motorkárskom gangu.

13. Keď mal môj syn päť, odložil si na neskôr za hrsť čučoriedok. Na špeciálne tajné miesto. A to špeciálne tajné miesto bolo, prosím pekne, pod jeho vankúšom. Nielenže sa všetky čučoriedky popučili, len čo si na ne ľahol, ten malý satan na ne ešte aj zabudol. Celý týždeň som rozmýšľala, prečo jeho izba smrdí, a potom som mu začala vymieňať posteľnú bielizeň. Skoro som odpadla. Od smradu aj od nervov.

Shutterstock

14. Moja pubertálna dcéra je príšerná klamárka, takže vo väčšine prípadov sa ani nesnaží predo mnou niečo tajiť. Teda okrem toho, že si k sebe vodí frajera, kým som v práci, a, samozrejme, si myslí, že netuším, koľká bije. Zlatko, je mi to ľúto, ale hoci viem, že si vo vývoji a niekedy naozaj žerieš za štyroch, nie je šanca, že sama zješ dva pecne chleba. Za jedno popoludnie.

15. Môj syn sa každé ráno vys*rie na záhrade a potom to zvalí na nášho psa. Má šesť rokov.

Zdroj: okaysobasically_ / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
230
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Napínavá novinka Klbko zmijí od Dominika Dána je už v predaji! Zistili sme, čo od nej môžeš očakávať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME