Časy sa zmenili, hodnota peňazí už nie je to, čo bývala a v dnešnej dobe toho už s dvackou veľa nevyčaruješ. Môžeš si kúpiť dve veľké pizze a fľašu vína a užrať/ožrať sa do bezvedomia. Alebo nové nohavice, ktoré budeš po tom pizzovom obžerstve určite potrebovať. Alebo sa môžeš na to celé vykašľať… a uplatiť svoje dieťa, nech sa na fotenie prezlečie za hotdog. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Presne to urobili rodičia chlapca menom Jake Arsenault a výsledok stál naozaj za to. Každý z rodičov sľúbil chlapcovi desinu, ak sa na fotení na školský preukaz ukáže ako párok v rožku a celá situácia je jasným dôkazom toho, ako ďaleko sú decká ochotné zájsť pre pár drobných. V očiach 9-ročného chlapca sa suma javila ako celý majetok, preto nelenil a na fotenie sa naozaj vystrojil.

My wife and I dared our son to wear a hotdog costume for school pictures. The school let him do it, and I couldn't be happier.

Gepostet von Craig Arsenault am Donnerstag, 17. Oktober 2019

Do školy sa dovalil v halloweenskom kostýme spred niekoľkých rokov. Rodičia nenechali nič na náhodu a nechceli, aby sa ich ratolesť kvôli nevinnému žartíku dostala do problémov, preto pre istotu napísali učiteľom odkaz. Tí neboli absolútne proti, a tak už nič nestálo v ceste tomu, aby sa Jake na svojom preukaze vynímal ako obľúbený pokrm rýchleho občerstvenia.

Z výsledkom sa jeho otec, Craig, podelil na svojom facebookovom profile, kde sa okamžite stretol s prívalom ovácií. Očividne nebol jediný, ktorému prišlo uplácanie svojho potomstva za komediálnym účelom parádne. Za krátky čas si jeho príspevok vyslúžil viac ako 32-tisíc zdieľaní a 8-tisíc palcov hore, vďaka čomu fotka preukazu jeho syna z virtuálneho sveta tak skoro nezmizne.

Zdroj: Craig Arsenault / Facebook


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Michaela Molnárová
Písanie je pre mňa spôsob, ako sprostredkovať realitu ostatným. Venujem sa mu odmalička a profesionálne pôsobím v EMEFKA od roku 2017. Mojou špecializáciou sú ľudské príbehy a rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo Slovenska.Už niekoľko rokov žijem v Južnej Kórei, preto moje články často obsahujú aj cestovateľské zážitky a pútavé detaily o živote v Ázii. Vo voľnom čase ma pravdepodobne nájdete, ako si doprajem niečo sladké, čo sa malo zjesť až zajtra.
Najčítanejšie
Podobné