Rodičia uplatili syna, aby sa na školské fotenie prestrojil za hotdog

Výsledná fotka na preukaze naozaj stojí za to.

Zdroj: call me hangry / Unsplash

Časy sa zmenili, hodnota peňazí už nie je to, čo bývala a v dnešnej dobe toho už s dvackou veľa nevyčaruješ. Môžeš si kúpiť dve veľké pizze a fľašu vína a užrať/ožrať sa do bezvedomia. Alebo nové nohavice, ktoré budeš po tom pizzovom obžerstve určite potrebovať. Alebo sa môžeš na to celé vykašľať… a uplatiť svoje dieťa, nech sa na fotenie prezlečie za hotdog. 

Presne to urobili rodičia chlapca menom Jake Arsenault a výsledok stál naozaj za to. Každý z rodičov sľúbil chlapcovi desinu, ak sa na fotení na školský preukaz ukáže ako párok v rožku a celá situácia je jasným dôkazom toho, ako ďaleko sú decká ochotné zájsť pre pár drobných. V očiach 9-ročného chlapca sa suma javila ako celý majetok, preto nelenil a na fotenie sa naozaj vystrojil.

My wife and I dared our son to wear a hotdog costume for school pictures. The school let him do it, and I couldn't be happier.

Gepostet von Craig Arsenault am Donnerstag, 17. Oktober 2019

Do školy sa dovalil v halloweenskom kostýme spred niekoľkých rokov. Rodičia nenechali nič na náhodu a nechceli, aby sa ich ratolesť kvôli nevinnému žartíku dostala do problémov, preto pre istotu napísali učiteľom odkaz. Tí neboli absolútne proti, a tak už nič nestálo v ceste tomu, aby sa Jake na svojom preukaze vynímal ako obľúbený pokrm rýchleho občerstvenia.

Z výsledkom sa jeho otec, Craig, podelil na svojom facebookovom profile, kde sa okamžite stretol s prívalom ovácií. Očividne nebol jediný, ktorému prišlo uplácanie svojho potomstva za komediálnym účelom parádne. Za krátky čas si jeho príspevok vyslúžil viac ako 32-tisíc zdieľaní a 8-tisíc palcov hore, vďaka čomu fotka preukazu jeho syna z virtuálneho sveta tak skoro nezmizne.

Zdroj: Craig Arsenault / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Z dlhoročnej vegetariánky sa po zjedení jedného burgra stala mäsiarka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME