Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Aj keď nie všetci sme párty typy, no z karantény nám poniektorým už začína prepínať do tej miery, že by sme si na nejakú aj zašli. A hlavne tí jedinci, ktorí to priveľmi „nevychytali“ a akurát v tomto období majú nejaký sviatok.

Všetko je však možné, pokiaľ máš pohotových príbuzných, ktorí ti dokážu zostrojiť párty klub aj doma. Medzi takéto prípady patrí aj mladík, o ktorom píše portál Buzzfeed.

Kreatívna mamina

Jack Torchia z New Jersey nedávno dovŕšil vek dvadsaťjeden rokov, čo pre Američanov znamená, že prekročili prah dospelosti. Mladík by to za normálnych okolností pravdepodobne oslávil v kruhu svojich priateľov a na nejakej poriadnej párty ochutnal prvé povolené poldeci.

No v deň Jackových narodenín už boli v dôsledku koronavírusu zatvorené bary i diskotéky, čiže jeho prípadným plánom nastal koniec. Jeho mama však prišla s kreatívnym nápadom urobiť mu provizórny klub v domácich podmienkach, aby svojho milovaného syna o nič neukrátila. Podnik zriadili v garáži a dostal príznačný názov „Karanténa“.

Na tomto videu je zachytený začiatok párty

@emilytorchiaIt was a good time ##ButterGlossPop ##gamingszn ##selfquarantine ##coronavirus ##MoodBoost ##21♬ original sound – emilytorchia

Tatko vyhadzovač

Rodičia sa rozhodli nasimulovať podmienky normálnej diskotéky, aby to bolo pre Jacka čo najviac vierohodné. Otec robil vyhadzovača, čiže si od svojho syna pred vstupom vypýtal preukaz totožnosti. Mama sa zahrala na barmanku a sestra Emily to celé natáčala na video. Zábery potom zverejnila na TikToku.

Virálne video

Video sa stalo virálnym, doteraz ho videlo vyše päť miliónov ľudí, taktiež má mnoho pozitívnych komentárov a zdieľaní. Prejavená snaha a rodičovská láska si očividne získala srdcia mnohých. Emily sa neskôr vyjadrila, že ju prekvapilo, že sa video stalo až takým populárnym, no povedala, že si to jej rodičia nepochybne zaslúžia.

Keďže sú podľa pokynov v karanténe, párty sa okrem ich štvorčlennej rodiny nemohol zúčastniť nikto iný. No napriek tomu to na uvedených záberoch vyzerá tak, že si Jack netradičnú oslavu v kruhu jeho najbližších patrične užil.

@emilytorchiasince some of you asked for a part 2! ##TheSongOfUs ##happyathome ##PlayByPlay ##puppycheck♬ In Da Club (as made famous by 50 Cent) – Hip Hop Chart Toppers
@emilytorchiaMake my fam famous it’s my brothers 21st birthday ##ButterGlossPop ##tiktokreviews ##MySkinandME ##boredathome♬ original sound – pjack17

Zdroj: Buzzfeed


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť