Rodičia vytvorili vo svojom dome klub. Chceli tak potešiť syna na jeho narodeniny

Otec bol vyhadzovač a mama barmanka.

Zdroj: emilytorchia / tiktok.com

Aj keď nie všetci sme párty typy, no z karantény nám poniektorým už začína prepínať do tej miery, že by sme si na nejakú aj zašli. A hlavne tí jedinci, ktorí to priveľmi „nevychytali“ a akurát v tomto období majú nejaký sviatok.

Všetko je však možné, pokiaľ máš pohotových príbuzných, ktorí ti dokážu zostrojiť párty klub aj doma. Medzi takéto prípady patrí aj mladík, o ktorom píše portál Buzzfeed.

Kreatívna mamina

Jack Torchia z New Jersey nedávno dovŕšil vek dvadsaťjeden rokov, čo pre Američanov znamená, že prekročili prah dospelosti. Mladík by to za normálnych okolností pravdepodobne oslávil v kruhu svojich priateľov a na nejakej poriadnej párty ochutnal prvé povolené poldeci.

No v deň Jackových narodenín už boli v dôsledku koronavírusu zatvorené bary i diskotéky, čiže jeho prípadným plánom nastal koniec. Jeho mama však prišla s kreatívnym nápadom urobiť mu provizórny klub v domácich podmienkach, aby svojho milovaného syna o nič neukrátila. Podnik zriadili v garáži a dostal príznačný názov „Karanténa“.

Na tomto videu je zachytený začiatok párty

@emilytorchiaIt was a good time ##ButterGlossPop ##gamingszn ##selfquarantine ##coronavirus ##MoodBoost ##21♬ original sound – emilytorchia

Tatko vyhadzovač

Rodičia sa rozhodli nasimulovať podmienky normálnej diskotéky, aby to bolo pre Jacka čo najviac vierohodné. Otec robil vyhadzovača, čiže si od svojho syna pred vstupom vypýtal preukaz totožnosti. Mama sa zahrala na barmanku a sestra Emily to celé natáčala na video. Zábery potom zverejnila na TikToku.

Virálne video

Video sa stalo virálnym, doteraz ho videlo vyše päť miliónov ľudí, taktiež má mnoho pozitívnych komentárov a zdieľaní. Prejavená snaha a rodičovská láska si očividne získala srdcia mnohých. Emily sa neskôr vyjadrila, že ju prekvapilo, že sa video stalo až takým populárnym, no povedala, že si to jej rodičia nepochybne zaslúžia.

Keďže sú podľa pokynov v karanténe, párty sa okrem ich štvorčlennej rodiny nemohol zúčastniť nikto iný. No napriek tomu to na uvedených záberoch vyzerá tak, že si Jack netradičnú oslavu v kruhu jeho najbližších patrične užil.

@emilytorchiasince some of you asked for a part 2! ##TheSongOfUs ##happyathome ##PlayByPlay ##puppycheck♬ In Da Club (as made famous by 50 Cent) – Hip Hop Chart Toppers

@emilytorchiaMake my fam famous it’s my brothers 21st birthday ##ButterGlossPop ##tiktokreviews ##MySkinandME ##boredathome♬ original sound – pjack17

Zdroj: Buzzfeed

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Corona info: Cez Veľkú noc zrejme bude obmedzený pohyb. Minister Krajčí oceňuje disciplínu ľudí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME