Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Niektorí ľudia skrátka majú slabosť pre zladené farby. Či už v prípade oblečenia alebo dekorácie v byte. Vlastne by sa dalo povedať, že asi viacero ľudí, ktorí chcú vyzerať dobre, si dávajú záležať, aby ich oblečenie ladilo. Máme tu ale aj prípady, keď členovia rodiny ostávajú celé roky verní len dvom farbám.

Ako uvádza portál Metro, do tejto skupiny patrí aj rodina 58-ročného biznismena Sevenraja z Indie. Ten novinárom spomenul, že si k bielej košeli prvýkrát kúpil červenú kravatu, keď mal 18 rokov. S takýmto outfitom slávil veľký úspech a rozhodol sa teda ostať bielej a červenej verný aj naďalej.

Profimedia

Len červená a biela!

Vlastní červeno-biele auto, červené topánky, červené slnečné okuliare a v týchto farbách sa nesie aj Sevenrajov dom. „Vždy som chcel byť niečím výnimočný a život s týmito farbami ma vo svete výnimočným robí,“ povedal Sevenraj.

Láska k číslu sedem

Dodal, že má viac ako 30 kravát, 15 oblekov, 30 košieľ a 25 nohavíc – všetky v červenej a bielej. Okrem toho má slabosť aj pre číslo sedem. Týmto číslom začína evidenčné číslo jeho auta a presne sedem je aj gombíkov na jeho sakách či košeliach.

Profimedia

Aby toho nebolo málo, tak hovorí presne siedmimi jazykmi. „Verím, že toto číslo mi nosí šťastie,“ povedal. Sevenrajovu vášeň pre farby zdieľa aj jeho rodina – manželka Pushpa a dve deti Bharatraj a Maneesha. Tí tiež nosia oblečenie výhradne v červenom a bielom prevedení.

Okolie ho malo spočiatku za blázna

Ako Sevenraj podotkol, spočiatku sa mu ľudia kvôli jeho láske k týmto farbám vysmievali. „Mysleli si, že som blázon, ale prisahám, že budem nosiť biele a červené oblečenie až do konca života,“ vyhlásil a doplnil, že je hrdý na to, že sa o ňom píše aj v novinách.

Zápis v knihe rekordov

Získal si tak vraj veľa fanúšikov a rád sa s nimi stretáva. Ich pozornosť mu vôbec nevadí. Ľudia si s ním robia selfíčka, prípadne mu nosia darčeky v červenej a bielej farbe. Sevenraj sa tak cíti ako skutočná celebrita. Vďaka svojmu „nezvyčajnému životnému štýlu a okázalej osobnosti“ sa tiež dostal do Svetovej knihy rekordov.

Takto to vyzerá v Sevenrajovom dome

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť