Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Máme tu december, čo znamená, že o pár dní už budeme zdobiť vianočný stromček a naplno prežívať sviatočnú atmosféru. Niektorí so stavbou stromčeka neotáľajú a zdobia ho už v týchto dňoch. Ako uvádza aj portál Unilad, dobrým príkladom je aj rodina McCormickovcov z Austrálie. Tí sa nestačili čudovať, keď po dozdobení svojho stromčeka na ňom jedného dňa našli nevšednú „ozdobu“, ktorú naň rozhodne nevešali.

Na stromčeku totiž sedela roztomilá koala! Zvieratko sa do domu zrejme dostalo cez pootvorené dvere. Keďže sú koaly veľmi zvedavé tvory, dosť často sa vyskytujú v blízkosti ľudských domov, alebo aj priamo v nich. Na vianočný stromček sa ale doteraz žiadna z nich nevyšplhala.

https://www.facebook.com/1300Koalaz/posts/714469192808655

McCormickovcov neohlásená návšteva koaly, ktorá chcela nasať vianočnú atmosféru, poriadne prekvapila. Majiteľka domu si nebola istá, čo so zvieratkom robiť, tak zavolala organizácii 1300KOALAZ, ktorá sa zaoberá ochranou koál. Tam si najprv mysleli, že si z nich Amanda strieľa.

Napokon však do domu vyslala pracovníkov, ktorí koalu vzali do svojej opatery. Ako záchranári uviedli, zvedavosť zavedie koaly často na nevídané miesta. „Už sme zachraňovali koaly z kurníkov, kúpeľní, detských kočíkov, bicyklov či hračkárskych áut, ale z vianočného stromčeka teda ešte nie,“ dodal jeden zo záchranárov. Organizácia 1300KOALAZ sa nevšedným incidentom následne pochválila aj na svojich oficiálnych facebookových stránkach, kde sa jej príspevok dočkal mnohých zdieľaní.

„To je tá najlepšia vianočná ozdoba, akú som videla,“ napísala istá žena a ostatní používatelia jej dali vo veľkom za pravdu. Zvedavú koalu záchranári prezreli, keďže ale nemala žiadne zranenie, následne ju vypustili do voľnej prírody. 

Shutterstock

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.