Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Máme tu december, čo znamená, že o pár dní už budeme zdobiť vianočný stromček a naplno prežívať sviatočnú atmosféru. Niektorí so stavbou stromčeka neotáľajú a zdobia ho už v týchto dňoch. Ako uvádza aj portál Unilad, dobrým príkladom je aj rodina McCormickovcov z Austrálie. Tí sa nestačili čudovať, keď po dozdobení svojho stromčeka na ňom jedného dňa našli nevšednú „ozdobu“, ktorú naň rozhodne nevešali.

Na stromčeku totiž sedela roztomilá koala! Zvieratko sa do domu zrejme dostalo cez pootvorené dvere. Keďže sú koaly veľmi zvedavé tvory, dosť často sa vyskytujú v blízkosti ľudských domov, alebo aj priamo v nich. Na vianočný stromček sa ale doteraz žiadna z nich nevyšplhala.

https://www.facebook.com/1300Koalaz/posts/714469192808655

McCormickovcov neohlásená návšteva koaly, ktorá chcela nasať vianočnú atmosféru, poriadne prekvapila. Majiteľka domu si nebola istá, čo so zvieratkom robiť, tak zavolala organizácii 1300KOALAZ, ktorá sa zaoberá ochranou koál. Tam si najprv mysleli, že si z nich Amanda strieľa.

Napokon však do domu vyslala pracovníkov, ktorí koalu vzali do svojej opatery. Ako záchranári uviedli, zvedavosť zavedie koaly často na nevídané miesta. „Už sme zachraňovali koaly z kurníkov, kúpeľní, detských kočíkov, bicyklov či hračkárskych áut, ale z vianočného stromčeka teda ešte nie,“ dodal jeden zo záchranárov. Organizácia 1300KOALAZ sa nevšedným incidentom následne pochválila aj na svojich oficiálnych facebookových stránkach, kde sa jej príspevok dočkal mnohých zdieľaní.

„To je tá najlepšia vianočná ozdoba, akú som videla,“ napísala istá žena a ostatní používatelia jej dali vo veľkom za pravdu. Zvedavú koalu záchranári prezreli, keďže ale nemala žiadne zranenie, následne ju vypustili do voľnej prírody. 

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť