Rodina si našla na vianočnom stromčeku nezvyčajnú „ozdobu“, ktorú tam rozhodne nezavesila

Netradičná „ozdoba“ austrálsku rodinu poriadne pobavila.

Zdroj: 1300Koalaz / facebook.com

Máme tu december, čo znamená, že o pár dní už budeme zdobiť vianočný stromček a naplno prežívať sviatočnú atmosféru. Niektorí so stavbou stromčeka neotáľajú a zdobia ho už v týchto dňoch. Ako uvádza aj portál Unilad, dobrým príkladom je aj rodina McCormickovcov z Austrálie. Tí sa nestačili čudovať, keď po dozdobení svojho stromčeka na ňom jedného dňa našli nevšednú „ozdobu“, ktorú naň rozhodne nevešali.

Na stromčeku totiž sedela roztomilá koala! Zvieratko sa do domu zrejme dostalo cez pootvorené dvere. Keďže sú koaly veľmi zvedavé tvory, dosť často sa vyskytujú v blízkosti ľudských domov, alebo aj priamo v nich. Na vianočný stromček sa ale doteraz žiadna z nich nevyšplhala.

🎼Tis the season to be jolly Koalalalala Lalalala 🎵This evening our hotline operator took a call. …

Posted by 1300Koalaz on Wednesday, December 2, 2020

McCormickovcov neohlásená návšteva koaly, ktorá chcela nasať vianočnú atmosféru, poriadne prekvapila. Majiteľka domu si nebola istá, čo so zvieratkom robiť, tak zavolala organizácii 1300KOALAZ, ktorá sa zaoberá ochranou koál. Tam si najprv mysleli, že si z nich Amanda strieľa.

Napokon však do domu vyslala pracovníkov, ktorí koalu vzali do svojej opatery. Ako záchranári uviedli, zvedavosť zavedie koaly často na nevídané miesta. „Už sme zachraňovali koaly z kurníkov, kúpeľní, detských kočíkov, bicyklov či hračkárskych áut, ale z vianočného stromčeka teda ešte nie,“ dodal jeden zo záchranárov. Organizácia 1300KOALAZ sa nevšedným incidentom následne pochválila aj na svojich oficiálnych facebookových stránkach, kde sa jej príspevok dočkal mnohých zdieľaní.

„To je tá najlepšia vianočná ozdoba, akú som videla,“ napísala istá žena a ostatní používatelia jej dali vo veľkom za pravdu. Zvedavú koalu záchranári prezreli, keďže ale nemala žiadne zranenie, následne ju vypustili do voľnej prírody. 

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o filmy, ktoré si už druhýkrát určite nepozrú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME