Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

Anglická rodina Fitzsimmonsovcov prežívala ťažké chvíle. Ich milovaný 16-ročný kocúr Frankie sa stratil a nič o ňom nevedeli po dobu niekoľkých dní. Veľmi ich znepokojilo, keď pri diaľnici uvideli pozostatky zrazenej mačky, ktoré náramne pripomínali Frankieho…

Po neúspešnom pátraní si rodina bola stále viac a viac istejšia, že ich drahý priateľ Frankie zahynul pod kolesami auta. Rachel, John a ich deti Thea a Remy sa rozhodli, že pozostatky mačky vyzdvihnú a postarajú sa o dôstojnú rozlúčku s Frankiem, uvádza Manchester Evening News.

Diaľničná spoločnosť bola veľmi ústretová. Na základe opisu, ktorý im Fitzsimmonsovci dodali, došli k záveru, že ide o Frankieho. Smútiaca rodina vyzdvihla pozostatky a nechala ich spáliť. Všetci boli celé dni nešťastní a ťažko si zvykali na život bez kocúra.

Stratu obľúbeného zvieracieho priateľa najhoršie znášal 7-ročný Remy. Chlapec bol zvyknutý spať s Frankiem v jednej posteli a na smutnú zmenu si nedokázal zvyknúť. Veľmi veľa plakal. Spoločnosť mu robila akurát urna s Frankieho popolom, ktorú mal vystavenú pri posteli.

Celých 22 dní po tom, ako Frankie zmizol, John začul pri dome mňaukanie. Jeho následné vzrušené skríknutia pritiahli ostatných členov domácnosti. Rodina vybehla von a neverila vlastným očiam: stál pred nimi Frankie. Živý, zdravý a tváriaci sa, akoby sa nič zvláštne nestalo…

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.