Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Anglická rodina Fitzsimmonsovcov prežívala ťažké chvíle. Ich milovaný 16-ročný kocúr Frankie sa stratil a nič o ňom nevedeli po dobu niekoľkých dní. Veľmi ich znepokojilo, keď pri diaľnici uvideli pozostatky zrazenej mačky, ktoré náramne pripomínali Frankieho…

Po neúspešnom pátraní si rodina bola stále viac a viac istejšia, že ich drahý priateľ Frankie zahynul pod kolesami auta. Rachel, John a ich deti Thea a Remy sa rozhodli, že pozostatky mačky vyzdvihnú a postarajú sa o dôstojnú rozlúčku s Frankiem, uvádza Manchester Evening News.

Diaľničná spoločnosť bola veľmi ústretová. Na základe opisu, ktorý im Fitzsimmonsovci dodali, došli k záveru, že ide o Frankieho. Smútiaca rodina vyzdvihla pozostatky a nechala ich spáliť. Všetci boli celé dni nešťastní a ťažko si zvykali na život bez kocúra.

Stratu obľúbeného zvieracieho priateľa najhoršie znášal 7-ročný Remy. Chlapec bol zvyknutý spať s Frankiem v jednej posteli a na smutnú zmenu si nedokázal zvyknúť. Veľmi veľa plakal. Spoločnosť mu robila akurát urna s Frankieho popolom, ktorú mal vystavenú pri posteli.

Celých 22 dní po tom, ako Frankie zmizol, John začul pri dome mňaukanie. Jeho následné vzrušené skríknutia pritiahli ostatných členov domácnosti. Rodina vybehla von a neverila vlastným očiam: stál pred nimi Frankie. Živý, zdravý a tváriaci sa, akoby sa nič zvláštne nestalo…

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť