Rodinka posiela svojej rodine úprimné a zároveň vtipné vianočné pohľadnice

Takýchto rodinných príslušníkov by chcel mať každý.

V Amerike je tradíciou posielanie vianočných pohľadníc, na ktorých ja odfotografovaná celá rodina. Je to celkom milý zvyk a rodinní príslušníci majú vďaka nemu doma skvelú spomienku.

Nedávno sme písali o rodine, ktorá svojim blízkym a priateľom posiela vtipné pohľadnice, na ktorých sa hrajú na rôzne čudesné rodinky. Rovnako ako tá rodina, aj Stanleyovci sa rozhodli svojimi pohľadnicami trochu odlíšiť od ostatných rodín.

Svojim blízkym tak posielajú už pár rokov úprimné pohľadnice, na ktorých rodinka vôbec nie je uhladená a netvári sa, že je 365 dní v roku všetko dokonalé.

Ako to celé vzniklo

Inšpiroval ich k tomu prvý pokus o vytvorenie rodinnej pohľadnice, keď mali čerstvého ročného potomka. Ten však na fotografiách nedokázal nečinne sedieť bez toho, aby neplakal. Dieťa nevedelo obsedieť, a keď sa im konečne podarilo bábätko upokojiť a vyzeralo na fotografii dobre, tak zas niekto žmurkol. Idylka dokonalej vianočnej pohľadnice bola pre túto rodinu len akousi fantáziou.

Príbeh za úprimný pohľadnicami

Po tom, ako tieto fotografie videli, nevedeli sa na nich prestať smiať, a preto sa rozhodli, že toto pre nich zrejme nie je tá správna cesta. Keďže im tieto pohľadnice prišli naozaj zábavné, poslali ich rodine, ktorá sa na nich smiala rovnako. Zážitok ich inšpiroval k tomu, aby začali vytvárať naozaj úprimné pohľadnice, ktoré sa nehrajú na naškrobenú rodinku, ktorá je dokonalá ako vo väčšine filmov.

Rodinka pohľadnice vytvára tak, že sa ich snaží čo najmenej photoshopovať, keďže ľudia sú na toto už veľmi citliví a hneď si to všimnú. Deti fotia vždy zvlášť a neskôr fotografie spojí John dokopy, aby všetko dokopy vyzeralo reálne.

Nie vždy je fotografovanie detí úplne jednoduché, no najhorším momentom je, keď deti behajú a nechtiac zakopnú alebo inak posunú statív fotoaparátu. Keď statív padne alebo sa pohne, je to úplne nanič a musia všetko zopakovať odznova.

„Naša rodina a priatelia by boli veľmi sklamaní, ak by sme sa vrátili k normálnemu konceptu pohľadníc. Je to skvelý kreatívny úlet a čím sú deti staršie, tým lepšie sa s nimi fotí. Otvára to oveľa viac bláznivejších možností, ktoré nie sú možné so štvorročným dieťaťom. Okrem toho, mnoho ľudí oceňuje, že ako rodina trávime čas spolu aj takouto zábavnou aktivitou,“ opisuje otec rodiny, John.

Obrázky: kakalacky_guy
Zdroj: demilked.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ak robíš 15 z týchto 20 nechutností, tak... si úplne normálna žena

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME