Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Rodinná dráma neďaleko Trebišova skončila tragicky. Jeden mŕtvy a dvaja zranení, čo sa stalo?

Dráma sa odohrala na východe Slovenska.


K rodinnej dráme podľa polície zrejme došlo v stredu (26. 4.) popoludní v jednom z rodinných domov a na jeho dvore v obci Vojčice v okrese Trebišov. Policajti na mieste našli dve zranené osoby s viacerými bodno-reznými poraneniami na rôznych častiach tela.

„Následne na povale rodinného domu bola nájdená osoba bez známok života, pričom obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil a nariadil vykonanie pitvy. Ide o osobu, ktorá je dôvodne podozrivá z tohto fyzického útoku doposiaľ presne nezisteným ostrým predmetom na osoby,“ informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Určite si prečítaj:

K nájdeniu zosnulej Terézie sa vyjadril už aj jej priateľ. Verejnosti posiela takýto odkaz

Vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a pre prečin usmrtenia. „Vyšetrovanie naďalej intenzívne prebieha, vo veci sú vykonávané potrebné procesné úkony a znalecké dokazovanie. Aby nedošlo k zmareniu účelu trestného konania, viac informácií nateraz nie je možné poskytnúť,“ konštatovala hovorkyňa.

Záchranné zložky zasahovali na mieste v stredu popoludní. Obe zranené osoby prevzali do opatery pracovníci rýchlej zdravotnej pomoci (RZP) a previezli ich do zdravotníckych zariadení. Polícia miesto udalosti podľa hovorkyne dôkladne zadokumentovala a kriminalistický technik zaistil množstvo kriminalistických stôp, ktoré budú skúmať experti.

vražda, obeť, telo, krimi, stopa, polícia
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje