Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Romanova mama sa uchýlila k zúfalému činu. So zbraňou v ruke išla pred dom jednej zo synových spolužiačok

Hovorí, že nikomu nechcela ublížiť.


O tragickej udalosti v Parchovanoch sme ťa informovali už v predošlých článkoch. Len 15-ročný Roman ukončil svoj život skokom zo strechy školy. K tragédii sa už vyjadrili aj rodičia nebohého chlapca, ktorí zažívajú náročné časy. Romanova mama Iveta sa však uchýlila k zúfalému činu, ktorý teraz vyšetruje trebišovská polícia. Informuje o tom portál noviny.sk.

Policajti preverujú incident so streľbou z plynovej pištole. Na rovnakej ulici, kde bývajú rodičia zosnulého chlapca, sa nachádza aj dom jednej z jeho spolužiačok, pred ktorým policajti zaistili vystrelené nábojnice.

​Situáciu priamo na mieste preveroval aj reportér TV JOJ Rasťo Striško, ktorý zistil, že strieľala Romanova mama. „V nedeľu po pohrebe nášho syna, keď už odišli aj hostia, tak som rozmýšľala, že som si práve pochovala jediného syna. Ja nie som žiaden kriminálnik ani nič také, ani by som nikomu neublížila. Ale, bohužiaľ, urobila som strašnú hlúposť. A keďže už bola polnoc, všade ticho a vo mne ten smútok, tlak a to všetko – vzala som tú zbraň a postavila som sa pred ich dom. Nechcela som nikomu ublížiť, len do vzduchu som vystrelila, ani neviem koľko nábojov tam bolo. Nepekné slová som zakričala. Je to zbraň, ale je to plynová pištoľ so zatavenou hlavňou,“ vysvetlila reportérovi TV JOJ mama zosnulého deviataka.

Mohlo by ťa zaujímať:

„Roman, skoč!“ kričali deti. Otec zverejnil šokujúce zábery, po ktorých si jeho 15-ročný syn vzal život

K tragédii v obci Parchovany došlo pred vyše týždňom počas prestávky v škole. „Vyskočil cez prestávku pred piatou hodinou, keď sme mali mať slovenský jazyk. Najprv cez okno vyšiel rebríkom na strechu a následne odtiaľ skočil na zem. Po tom, čo sa stalo, vyučovanie prerušili. Všetci v triede sme plakali,“ uviedol vtedy pre portál Nový Čas jeden zo spolužiakov.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.