Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Romanova sestra odkázala jeho rodičom drsné slová: V mene celej rodiny sa za vás nesmierne hanbíme

Čo ju sklamalo na správaní rodičov?


Celé Slovensko je ešte stále v šoku z toho, čo sa stalo na základnej škole v obci Parchovany, v okrese Trebišov. Deviatak ukončil po dlhodobej šikane svoj život skokom zo strechy školy. V predchádzajúcich článkoch sme ťa informovali o vyjadreniach rodičov, školy, ale aj Romanovej sestry. Práve ona sa znova ujala slova a na Facebooku uverejnila príspevok, ktorý nikto nečakal.

Romanova sestra Nikola včera uverejnila na Facebooku príspevok, kde sa rozhovorila o celej situácii. Na prekvapenie kritizuje prístup Romanových rodičov k celej situácii. „V mene celej rodiny musím uznať, že sa nesmierne hanbíme za dve osoby…. Ja za svoju biologickú matku a taktiež za otca môjho brata Romanka. Vyplývajú na povrch informácie, o ktorých viem, ale nechcem mať s nimi nič, rovnako ako s tými dvomi osobami,“ píše na sociálnej sieti.

Mohlo by ťa zaujímať:

Sestra Romana, ktorý ukončil život pádom zo strechy školy, prehovorila. Toto odkazuje dievčaťu, ktoré kričalo skoč

Pokračuje: „To, čo dnes zaznelo v správach, ma síce prekvapuje, ale neudivuje. Ja, ako matka a milujúca sestra, si neviem predstaviť sa takto správať, ak by sa stalo niečo mojim deťom. Na rozdiel od nich, ktorí v týchto chvíľach myslia na peniaze, nie na to, že prišli o syna,“ uvádza v príspevku.

„Romankovi rodičia ma napriek všetkému chcú udať“

V statuse vysvetľuje, že na pohreb jej brata usporiadali zbierku, keďže taká záležitosť je veľmi drahá a vedeli, že na to nebudú mať dostatok financií. „Ja som chcela brata pochovať, ako sa patrí, a vedela som, že na to nemáme, aj keď sa zložíme celá rodina. Pohreb v tejto dobe nie je lacný. Napriek tomu oni, prvé slová blízkej rodine boli, že koľko už dostali na účet, koľko vyžadujú, a kto im čo dal do ruky a koľko ešte budú mať….,“ objasňuje Romanova sestra v príspevku.

Uviedla, že keď im na účet prišlo dostatok peňazí na usporiadanie dôstojnej poslednej rozlúčky s bratom, zbierku ukončila. „Zbierku som pred pár dňami ukončila, no Romankovi rodičia ma napriek všetkému chcú udať, či poslať právnika,“ dodala na záver Nikola.

Mnohých Nikoline slová zarazili a komentáre pod príspevkom boli rôzne. „Rodinné vzťahy by sa nemali nikdy prať na verejnosti! Aj vy ste ich rodina, aj na seba kydáte… Romankovi by sa tiež toto okydávanie v rodine nepáčilo, mali ste predsa tú istú mamu… ROMANKO, odpočívaj v pokoji,“ uvádza sa v jednom komentári. „Nechápem, ako sa môže rodina hádať po takej tragickej udalosti,“ píše iný.

Romanova sestra Nikola medzičasom príspevok z Facebooku odstránila, toto je pôvodné znenie.

Facebook.com/Nikola I.
Facebook.com/Nikola I.

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.