Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
V spolupráci s Itafilm

Romantická komédia Miluje ma, nemiluje ma prinesie sympatické obsadenie aj dávku humoru

Snímku si v kine budeš môcť pozrieť od 22. februára.


Kvalitné romantické komédie v kinách vždy radi podporíme a zdá sa, že podobne vydarenou snímkou bude aj novinka Miluje ma, nemiluje ma od Willa Glucka.

Tá láka hlavne na sympatickú ústrednú dvojicu v podobe Sydney Sweeney a Glena Powella. A, samozrejme, aj na štedrú dávku humoru a nefalšovanej romantiky.

Včera sa neznášali, dnes hrajú zamilovaný pár

Hlavnými hrdinami príbehu sú Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell). Tí v minulosti prežili jedno mimoriadne nevydarené rande a odvtedy si nemôžu prísť na meno. Riadením osudu sa však znovu stretnú na svadbe v Austrálii. Aby sa Bea zbavila svojho otravného bývalého a Ben vzbudil žiarlivosť v žene, ktorá sa mu páči, rozhodnú sa predstierať, že sú pár.

Zdanlivo nevinná lož však spôsobí, že si začnú uvedomovať, že k sebe naozaj niečo cítia, hoci sa to snažia skryť za maskou sarkazmu, vzájomného podpichovania a doťahovania sa.

Vo filme si zahrali aj Alexandra Shipp, Hadley Robinson, Dermot Mulroney, Rachel Griffiths, Michelle Hurd, Bryan Brown, Darren Barnet, Charlee Fraser či Joe Davidson. Sydney Sweeney a Glen Powell majú medzi sebou skvelú chémiu, čo dokázali aj pri propagácii svojho filmu v rôznych rozhovoroch.

A aj trailer naznačuje, že im to na plátne bude veľmi ladiť. Snímka navyše vyzerá aj veľmi vtipne a sála z nej tá pravá feel-good atmosféra. Nepochybujeme teda, že všetky romantické duše si prídu na svoje. Miluje ma, nemiluje ma sa do našich kín dostane už 22. februára.

filmy, kino program, slovenské kino, Miluje ma nemiluje ma, komédia, romantická komédia, filmová novinka, kino premiéra
Itafilm

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.