Romantická komédia Vieš udržať tajomstvo? je už v kinách. Čo o nej potrebuješ vedieť?

Ak máš chuť na nejakú zábavnú a odpočinkovú romantickú komédiu, nemal by si váhať.

Zdroj: Bontonfilm SK

Od 3. októbra môžeš v kinách naraziť na sympatickú, hoci tak trochu nenápadnú, romantickú komédiu Vieš udržať tajomstvo? s Alexandrou Daddario v hlavnej úlohe.

V tomto článku ti prinesieme niekoľko zaujímavostí, ktoré ťa určite vyženú do kina. Ideálnejší film na rande totiž len tak ľahko nenájdeš.

1. Ide o adaptáciu úspešného románu

Rovnomenný román od Sophie Kinsella sa stal mimoriadne populárnym a dobre ho poznajú aj slovenskí čitatelia. Vyšiel u nás v roku 2009 a v prípade, že máš chuť zoznámiť sa s ním bližšie, môžeš si ho stále kúpiť v najbližšom kníhkupectve alebo sa zapojiť do našej súťaže na instagrame.

Bontonfilm SK

2. Kvalitní herci v hlavných úlohách

Hlavné úlohy vo filme stvárnila Alexandra Daddario a Tyler Hoechlin. Alexandru sme mohli vidieť napríklad v seriáli Temný prípad, ale objavila sa aj vo filmoch Pobrežná hliadka, San Andreas či When We First Met. Tyler Hoechlin ti zase môže byť známy zo seriálov Glash či Supergirl. Z filmov sa objavil v tituloch Open Gate, Päťdesiat odtieňov slobody či Then Came You.

3. Pohodová atmosféra

Podľa divákov, ktorí už mali možnosť film vidieť, je Vieš udržať tajomstvo? ideálnym filmom, pokiaľ sa chcete zabaviť a na hodinu a pol úplne vypnúť. Fanúšikovia chválili vzájomnú chémiu medzi Daddario a Hoechlinom, príjemný humor, ale aj hodnoverné emócie.

Bontonfilm SK

4. Ústredný nápad je celkom originálny

Je pravdou, že film ako taký je pomerne klasickou romantickou komédiou, ale predsa… hlavný nápad, ktorý spočíva v tom, že hlavná hrdinka prezradí všetky svoje osobné tajomstvá neznámemu mužovi a následne zistí, že ide o jej šéfa, má niečo do seba. Pre romantickú komédiu je vhodná viac než dosť a podľa diváckych ohlasov ju tvorcovia dokázali aj patrične využiť.

5. Režisérka Elise Dugan patrí k skúseným tvorcom

Režisérka Elise Dugan má vo svojom portfóliu napríklad dokumentárne filmy Being Chaz, Finding Sarah, ale aj seriály Girls Who Like Boys Who Like Boys či televízny film My Rescue. Ide teda o vcelku skúsenú režisérku, ktorá by mala byť garantom kvalitnej nenáročnej romantickej zábavy.

Spolu s Bontonfilmom sme si pre teba pri príležitosti tejto romantickej komédie pripravili súťaž o skvelé ceny

View this post on Instagram

🔥🔥🔥SÚŤAŽ🔥🔥🔥 Do kín prichádza skvelá romantická komédia tejto jesene s názvom "Vieš udržať tajomstvo?"🔥👀💘 Pri tejto príležitosti sme sa spolu s distribučnou spoločnosťou @bontonfilm_slovensko rozhodli pripraviť pre vás súťaž o kopu skvelých cien: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Výherca získa: ◾romantický pobyt v Hoteli Eufória vo Vysokých Tatrách pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou ◾kozmetický balíček značky Dermacol ◾knihu „Vieš udržať tajomstvo?“ v českej verzii ◾plyšový osviežovač Fresh and Funny ◾2 vstupenky do kina. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ PODMIENKY súťaže sú jednoduché: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 1) Označ kamoša/kamošku, ktorého vezmeš do kina na romantickú komédiu Vieš udržať tajomstvo? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 2) Dajte obaja follow na @emefka_official ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 3) V pondelok 14. októbra sa dozvieš meno výhercu. (súťaž uzatvárame o polnoci z 13. na 14.10.) Pamätaj, vyhrať môžeš len ak ty aj tvoj kamoš/kamoška budete mať follow na stránke, v opačnom prípade budeme vyberať dovtedy, dokým nebude splnená podmienka. Držíme palce ✌️❤️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Celý štatút súťaže nájdeš tu: http://bit.ly/sutaz_bontonfilm ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #emefka #emefkasutaz #instaslovak #instaslovakia #insta_svk #instaczech #slovakia #slovak#czech #slovensko #igerscz #igersczech #igersczechrepublic #czechgirl #czechboy #czechgirls#cze #slovakgirl #slovakiagirl #slovakiangirl #slovakian #slovenkadna

A post shared by EMEFKA SK/CZ (@emefka_official) on

Súťaž nájdeš na našom instagrame. Okrem romantického pobytu v Hoteli Eufória vo Vysokých Tatrách pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou môžeš súťažiť aj o ceny ako kozmetický balíček značky Dermacol, kniha Vieš udržať tajomstvo? v českej verzii, plyšový osviežovač Fresh and Funny a dve vstupenky do kina. Nezabudni sa do nej zapojiť, lebo nikdy nevieš, kedy sa šťastie usmeje práve na teba.

Bontonfilm / EMEFKA

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.

Zdroj: Bontonfilm SK

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bývalý Trumpov právnik použil v dokumente písmo Comic Sans. Na internete mu to dali poriadne vyžrať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME