Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
Zdroj: ©Grand Electric / MovieStillsDB

Romantika, humor aj pokračovanie epického sci-fi. 10 zaujímavých filmov, ktoré na stream dorazia v apríli

Čo nové dorazí na stream budúci mesiac?

Máme tu koniec marca, čo znamená, že ti opäť ponúkame našu pravidelnú rubriku o zaujímavých filmoch a seriáloch, ktoré dorazia na stream v apríli.

V tomto článku si predstavíme 10 nádejných filmov rôznych žánrov. Tentokrát im dominujú hlavne dokumenty a romantika, ale nájdeš medzi nimi aj komédie, silné drámy či epické sci-fi.

1. Música

Romantický muzikál Música natočil Rudy Mancuso, pričom v centre príbehu je mladý hudobný skladateľ Rudy (Rudy Mancuso). Ten sa snaží preraziť v hudobnom priemysle a okrem toho čeliť neistej budúcnosti. Aby toho nebolo málo, tak rieši aj problémy s rodinou či láskou.

Vo vedľajších úlohách sa objavia aj Camila Mendes, J. B. Smoove, Francesca Reale, Maria Mancuso, Gabriela Amerth, Josanna Vaz či Anthony Ferrara. Trailer láka na celkom príjemnú zábavu so sympatickým obsadením. Música si odbije premiéru 4. apríla na Prime Video.

2. The Antisocial Network: Memes to Mayhem

Dokumentárny film The Antisocial Network: Memes to Mayhem natočila dvojica Giorgio Angelini a Arthur Jones. V ňom nám predstavia skupinu osamelých tínedžerov, ktorí nadviažu spojenie cez internet. Spočiatku sa bavia nevinnými vtipmi a memečkami, potom prídu konšpirácie a napokon chaos, ktorý sa preleje až do reálneho sveta. Dokument dorazí na Netflix 5. apríla.

3. The Tearsmith

Romantická dráma The Tearsmith vznikla pod režisérskou taktovkou Alessandra Genovesiho. Hlavnými hrdinami príbehu sú Nica (Dana Melanie) a Rigel (Caterina Ferioli), ktorí prežili ťažké detstvo v sirotinci. V adoptívnej rodine si ale uvedomia, že ich k sebe priťahujú nečakane silné city.

V ďalších úlohách sa predstavia Angelo Tanzo, Eco Andriolo či Dana Melanie. Trailer sľubuje zaujímavú a potenciálne silnú drámu, takže snímke rozhodne dáme šancu. Na Netflix dorazí 4. apríla.

Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra brala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

Odporúčame prečítať:

Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra užívala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

4. Scoop

Životopisnú drámu Scoop natočil Philip Martin. V jej centre budú moderátorky programu Newsnight, ktorým sa podarí urobiť interview s princom Andrewom (Rufus Sewell) o jeho priateľstve so sexuálnym násilníkom Jeffreym Epsteinom.

V hlavných úlohách uvidíme Gillian Anderson, Billie Piper, Keeley Hawes, Romolu Garai, Richarda Gouldinga či Alice Bailey Johnson. Snímku nám 5. apríla doručí Netflix.

5. Girls State

Dokument Girls State od Amandy McBaine a Jesseho Mossa sa točí okolo 500 tínedžeriek z Missouri, ktoré sa na týždeň oddajú nevšednému experimentu. Vytvoria si vlastný Najvyšší súd a začnú preberať pálčivé otázky súčasnej doby. Námet znie celkom zaujímavo a trailer tiež vyzerá dobre. Dokumentu sa teda oplatí venovať pozornosť. Premiéru si odbije 5. apríla na Apple TV+.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.