Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Rozchod nemusí znamenať vždy pokoj. Tieto znamenia ti urobia peklo zo života

Na tieto znamenia si daj pri rozchode pozor.


Pre jednu stranu predstavuje rozchod najbolestivejšiu vec, pre tú druhú zas niekedy nádej, že do svojho života prinesie väčší pokoj. No nie vždy musí rozchod zlepšiť vzťah. Existujú totiž znamenia, rozchod s ktorými ti zo života spraví peklo.

Rozchody sú ťažké, emotívne náročné a často bolestivé skúsenosti, ktoré nám prinášajú hlbokú zraniteľnosť a smútok. Existujú znamenia zverokruhu, ktoré môžu kvôli rozchodu urobiť naozaj veľkú scénu a priniesť peklo do tvojho života. Tu je pohľad na niektoré z týchto znamení a na to, čo môžeš očakávať, ak sa s nimi rozídeš.

Ktoré znamenia ti kvôli rozchodu urobia peklo zo života?

Rak

Medzi citlivé a emočné znamenia patrí Rak. Pre týchto ľudí je rozchod osobnou ranou do srdca, preto to pre nich znamená jediné – peklo. A keďže ty môžeš za ich bolesť, chcú ju spôsobiť aj tebe.

Lev

Ktoré znamenia ti urobia zo života kvôli rozchodu peklo? Lev. Lev má rad, keď je v centre pozornosti, a po rozchode sa môžu cítiť osamelo a nepotrebne. Ich sebavedomie môže utrpieť a môžu sa cítiť zrazení. A zodpovednosť za to nesieš ty, takže sa priprav na peklo.

Slovenská expertka na vzťahy radí: Ako docieliť, aby sa do teba niekto zamiloval?

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenská expertka na vzťahy radí: Ako docieliť, aby sa do teba niekto zamiloval?

Škorpión

Škorpióni sú vášnivé a intenzívne znamenie, ale môžu byť aj žiarliví a manipulatívni. Vzťah so Škorpiónom môže byť emocionálne náročný. Keď skončí vzťah, prežívajú veľkú emocionálnu bolesť. A preto patria medzi znamenia, ktoré svojou neschopnosťou vyrovnať sa tým, že nastal rozchod, spôsobujú ostatným zo života peklo.

Blíženci

Títo ľudia sú komunikatívni, ale po rozchode sa môžu stať dosť nervóznymi a neistými. Ich myseľ sa môže preplniť negatívnymi myšlienkami a pochybnosťami o sebe samých. A to pre nich predstavuje nezvládnuteľný problém, ktorým skomplikujú život aj tebe.

Rozchod nemusí znamenať vždy pokoj. Tieto znamenia ti po ňom urobia peklo zo života
Shutterstock

Ryby

Ryby sú veľmi citlivé a súcitné bytosti, a preto môžu po rozchode prežívať obrovskú bolesť. Najmä kvôli tomu, že si vytvárajú hlboké emocionálne vzťahy, s ktorými majú potom problém sa rozlúčiť, zaraďujú sa medzi znamenia, ktoré ti po rozchode môžu spôsobovať peklo.

V žiadnom prípade preto nezostávaj vo vzťahu len zo strachu, že ti tieto znamenia urobia peklo zo života. Kľúčom k zdravému vzťahu (aj rozchodu) je komunikácia.


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.