Rozchod populárneho páru z Love Islandu. Domi Alagia a Dan už netvoria pár

Domi sa k rozchodu vyjadrila na sociálnej sieti.


Niekoľko týždňov sme sledovali, ako sa formujú páry na vile lásky. Od skončenia obľúbenej reality šou Love Island už ubehol nejaký ten čas a páry, ktoré vznikli na vile, sa vrátili do bežného života a čelili novým výzvam. Niektorým vzťah ešte drží, iní sa rozhodli ísť od seba.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vo finále šou sa ocitli Kristy a Trabo, Yenni a Pája a Domi s Danom, ktorí si počas súťaže prešli mnohými skúškami. Výhercami sa stali Kristy a Trabo, ktorí si aj po šou spolu hrkútajú. Hoci sa zdalo, že práve Domi a Dano našli spoločnú reč, ich vzťah sa im nepodarilo udržať.

Špekulácie o ich rozchode, ktoré sa už niekoľko dní šíria na sociálnych sieťach, potvrdila aj samotná Domi na svojom Instagrame. Definitívne tak ukončili jednu z najdiskutovanejších love story tejto série.

Domi len včera pridala na Instagram príspevok s čiernobielou fotkou, na ktorej je ona s Danom. Pod fotografiou si vyliala svoje srdce. „To, čo prežívam tieto dni, je veľmi náročné, a napísať toto vôbec nie je jednoduché. S veľkou ťažobou na srdci vám musím oznámiť, že som sa s Danom rozišla. Bohužiaľ, v našom vzťahu som stratila dôveru, ktorá je pre mňa úplne najdôležitejšia.

Prosím, rešpektujte naše rozhodnutie, je mi to naozaj veľmi ľúto. Celá táto situácia ma veľmi ranila a mrzí ma to. Verila som v nás, naozaj som verila, ale niekedy je dôležité dať na prvé miesto samu seba a myslieť racionálne,“ napísala Domi na sociálnej sieti.

Čo na to fanúšikovia?

„Aj napriek tomu, že sme boli veľmi odlišní, určite to nebola naša hlavná prekážka,“ dodala Domi. Pod príspevkom sa začalo hneď kopiť mnoho komentárov. „Presne som to písala, že títo dvaja jednoducho nebudú spolu. Nikto nemohol očakávať nič iné,“ komentovala jedna používateľka, ktorá zjavne ich vzťahu neverila.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

„Vráť sa k Duškovi, hodila si sa k nemu viac ako k Danovi,“ napísala ďalšia. Podporu jej však vyjadrili aj ostatné účastníčky reality šou. „Láska, drž sa. Skoro sa uvidíme,“ napísala Yeni. Kristy jej poslala iba srdiečko a Viki jej napísala, že je tu pre ňu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Vyťaž z jesene maximum a využi zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa nudiť nebudeš


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA