Rozhodca musel prerušiť futbalový zápas. Na ihrisko totiž vbehla alpaka

Futbalové ihrisko vo West Yorkshire malo nečakaného hosťa.

Zdroj: © Shutterstock

Len si to predstav. Sedíš na tribúne a oduševnene fandíš svojmu obľúbenému futbalovému tímu. V jednej ruke pitie, v druhej lacný hotdog, z ktorého ti pri každom prudšom pohybe odkvacne horčica rovno na nohavice, potíš sa jak prasa a z plných pľúc skanduješ. Ide do tuhého, hráč sa napriahne za loptou a tá sa nemilosrdne rúti na bránu… a vtedy to rozhodca celé odpíska, lebo sa na ihrisko dotrepala alpaka.

Ako informovalo BBC News, niečo veľmi podobné nedávno zažili britskí futbaloví fanúšikovia. V sobotu 19. septembra sa vo West Yorkshire odohral zápas miestnej ligy medzi klubmi Carlton Athletic a Ilkley Town, ešte pred skončením prvého polčasu ho však bolo treba prerušiť. A to z veľmi netradičných dôvodov.

Na vine nebol agresívny pseudofanúšik, ktorý sa s tromi promile v krvi rozhodol osobne nakopať brankárovi r*ť, lebo pustil už siedmy gól. Na takomto druhu podujatia by to nebolo nič nezvyčajné, avšak v tomto prípade bola príčina prerušenia celkom inde. Na ihrisko sa totiž vkradol hnedý huňatý obláčik na štyroch čiernych a ešte huňatejších nohách. Alpaka menom Oscar.

Aby sme veci uviedli na pravú mieru, alpaky nie sú v tejto oblasti nič výnimočné. Dokonca ani iné zvieratá netreba hľadať ťažko, keďže je to na okolí samá farma či ranč. Futbalové ihrisko malo však takéhoto hosťa prvýkrát. Oscar si teda trochu pobehal, ľudia sa mu držali z cesty, keby ich mal náhodou v pláne kopnúť, a čakali na príchod farmára.

Ten rýchlo prišiel a neposednú alpaku odviedol naspäť tam, kam patrí. Vtedy mu pravdepodobne ani len nenapadlo, že by sa z jej milého faux pas mohol stať internetový virál. No stal sa. Futbalový klub Ilkley Town AFC totiž zavesil video z incidentu na svoj oficiálny Twitter a stovky tisícov pozretí na seba už nenechali dlho čakať.

Zdroj: BBC News 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa vytvára vtipné komiksy zo života jej dvoch papagájov. Pobavia aj teba

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME