Rozkošné trojročné dievčatko zložilo dojímavú pesničku o zamilovaných dinosauroch

Skladba sa stala hitom internetu.

Zdroj: tomrosenthal / twitter.com

Detské spevácke talenty a ich melodické hlásky dojímajú mnohých z nás. Stopercentne to platí aj v prípade štvorročnej Fenn, o ktorej píše portál Buzzfeed. Dievčatko je dcérou hudobníka a skladateľa Toma Rosenthala z Veľkej Británie a je dôkazom toho, že gény skrátka nepustia. Malá speváčka nahrala s pomocou svojho otecka pieseň o zamilovaných dinosauroch, ktorá sa stala hitom internetu.

Trošku pojedia ľudí, potom sa zamilujú a zahynú bez rozlúčky

Tento chytľavý song rozpráva príbeh dinosaurov, ktoré jedia ľudí, následne sa do seba zamilujú, majú párty, no potom ich zničí veľký tresk a nestihnú sa ani rozlúčiť. Proste kolobeh života dinosaura očami malej Fenn. Pôsobivejšie je to o to, že trojročné dievčatko si pieseň s názvom „Zamilované dinosaury“ samo aj zložilo, otec text len zapísal.

Skladieb už zložila viacero

„Skutočne neviem, prečo chcela zložiť pieseň o dinosauroch. Nemá k nim nejaký špeciálny vzťah,“ povedal Tom. Vďaka klavírnemu sprievodu a krásnemu hlásku dievčaťa pieseň dojala mnohých až k slzám, aj keď jej text je pomerne jednoduchý vzhľadom na nízky vek autorky.

V niektorých častiach skladby sa k malej slečne spevom pridáva aj jej otec, ktorý jej týmto spôsobom aj našepkáva. Ten dodáva, že pieseň náhravali po častiach a nie je to prvá tvorba malej slečny. Niekoľko pesničiek napísala s jeho a sestrinou pomocou aj v minulosti.

Prirovnávajú ju k veľkej speváckej dive

Podľa slov Toma to Fenn k hudbe akosi prirodzene ťahá. „Vezme si mikrofón, nasadí slúchadlá, začne spievať a vlastne robiť všetko, čo dokáže,“ hovorí hrdý tatko.

Svojich priaznivcov má malá slečna najmä na Twitteri, kde otecko pieseň zverejnil a vypočulo si ju už 6 miliónov ľudí, čo je obrovský úspech. Dokonca ho samotná spoločnosť Spotify požiadala o oficiálny dátum vydania tejto skladby.

Viacerí komentujúci na sociálnych sieťach hovoria o tom, ako ich pesnička dojala k slzám a malé dievčatko prirovnávajú k úspešnej speváčke Adele, čo rozhodne nie je bežný a malý kompliment.

Zdroje: Buzzfeed

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Česká nechtárka na svojom profile zverejňuje vtipné konverzácie so zákazníčkami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME