Rozkošný „anjelik“, ktorý na školskej besede ukazoval prostredníky, sa stal hitom internetu

Tebe by takéto správanie tak ľahko neprešlo…

Zdroj: carla_legge / Twitter

Niektoré veci sú spoločensky o čosi akceptovateľnejšie, keď ich robia deti. Napríklad močenie na verejnosti (aj keď na bratislavskej hlavnej stanici vám to asi prejde v akomkoľvek veku), ničenie cudzieho majetku alebo, ako v tomto prípade, ukazovanie hanlivých gest na oči všetkým účastníkom jednej – teraz už nevydarenej – školskej besedy.

Nuž, malá sa s tým nesr*la. Ako informuje portál Unilad, dievčatko menom Ella Legge v rozkošnom kostýmčeku vianočného anjela vyskočilo na scénu a v dave spolužiakov sa stoj čo stoj snažilo upútať maminu pozornosť.

Podarilo sa jej to? Určite. Ale nie tak, ako by ste možno čakali. Ella sa totiž neunúvala zamávať, dokonca ani nekričala mamino meno… namiesto toho ju počastovala vztýčeným prostredníkom.

Ako píšeme, deťom sa prepečie všetko. Keby si ty vytasil prostredníky v miestnosti plnej maloletých detí (a vlastne akýchkoľvek ľudí, keď sme pri tom), asi by ťa niekto nakopal do zadku, ale keď to spraví malý chutný anjelik? Hneď je z toho internetová senzácia.

Nuž, čo už, život nie je fér. To ti došlo v momente, keď si zistil, koľko zarába Kim Kardashian, takže táto kvapka v mori ti už žilu na čele nenavrie.

Samozrejme, malá Ella netušila, že robí niečo zlé. „Bolo to komické,“ hovorí jej mama Carla pre portál Unilad. „Myslela si, že ukazuje háčik a keby nepoužila prostredník, možno by to tak aj vyzeralo. Keďže mala pocit, že ju neregistrujem, držala tak ruku takmer celé predstavenie,“ dodáva.

„Pobavila niekoľko vychovávateliek, ale keďže všetky decká stáli a každý rodič, prirodzene, sleduje to svoje, nemyslím si, že si to všetci všimli,“ pokračuje Carla, ktorá tvrdí, že jej dcérka je za normálnych veľmi milé dievčatko a toto bolo jedno nevinné faux pas. Čo je pravdepodobne dôvod, prečo z toho nikto nerobil vedu a tí, ktorí si ju všimli, sa na nej len schuti zasmiali.

Laughter Laughing GIF by ADWEEK - Find & Share on GIPHY

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Triky, ktoré veľmi dobre pozná každý skúsený stalker

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME