Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Niektoré veci sú spoločensky o čosi akceptovateľnejšie, keď ich robia deti. Napríklad močenie na verejnosti (aj keď na bratislavskej hlavnej stanici vám to asi prejde v akomkoľvek veku), ničenie cudzieho majetku alebo, ako v tomto prípade, ukazovanie hanlivých gest na oči všetkým účastníkom jednej – teraz už nevydarenej – školskej besedy.

Nuž, malá sa s tým nesr*la. Ako informuje portál Unilad, dievčatko menom Ella Legge v rozkošnom kostýmčeku vianočného anjela vyskočilo na scénu a v dave spolužiakov sa stoj čo stoj snažilo upútať maminu pozornosť.

Podarilo sa jej to? Určite. Ale nie tak, ako by ste možno čakali. Ella sa totiž neunúvala zamávať, dokonca ani nekričala mamino meno… namiesto toho ju počastovala vztýčeným prostredníkom.

Ako píšeme, deťom sa prepečie všetko. Keby si ty vytasil prostredníky v miestnosti plnej maloletých detí (a vlastne akýchkoľvek ľudí, keď sme pri tom), asi by ťa niekto nakopal do zadku, ale keď to spraví malý chutný anjelik? Hneď je z toho internetová senzácia.

Nuž, čo už, život nie je fér. To ti došlo v momente, keď si zistil, koľko zarába Kim Kardashian, takže táto kvapka v mori ti už žilu na čele nenavrie.

Samozrejme, malá Ella netušila, že robí niečo zlé. „Bolo to komické,“ hovorí jej mama Carla pre portál Unilad. „Myslela si, že ukazuje háčik a keby nepoužila prostredník, možno by to tak aj vyzeralo. Keďže mala pocit, že ju neregistrujem, držala tak ruku takmer celé predstavenie,“ dodáva.

„Pobavila niekoľko vychovávateliek, ale keďže všetky decká stáli a každý rodič, prirodzene, sleduje to svoje, nemyslím si, že si to všetci všimli,“ pokračuje Carla, ktorá tvrdí, že jej dcérka je za normálnych veľmi milé dievčatko a toto bolo jedno nevinné faux pas. Čo je pravdepodobne dôvod, prečo z toho nikto nerobil vedu a tí, ktorí si ju všimli, sa na nej len schuti zasmiali.

Laughter Laughing GIF by ADWEEK - Find & Share on GIPHY

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť