Rôzne typy kamarátov, ktoré má každý jeden z nás medzi tými svojimi

Určite máš v partii aj ty toho jedného kamaráta, ktorý všetkých poučuje.

Život bez kamarátov by nebol to pravé orechové. Každý máme nejakých kamarátov, ktorí sa dajú ľahko charakterizovať. Niektorí sú tak trochu ignoranti, iní patria medzi tých, ktorým sa večne nezatvoria ústa alebo sú tu takí, ktorí ťa vždy presvedčia na nejakú volovinu.

Aj napriek tomu, že sú rôzni, tak ich máš rád a nevymenil by si ich za iných. Ktorý typ kamarátov máš medzi tými svojimi ty?

Hyperaktívny

Ten kamarát, ktorý neustále potrebuje niečo robiť. Väčšinou je to extrovert, a ak si ty introvert, tak práve vďaka nemu spoznávaš nových ľudí. Ťahá ťa po rôznych koncertoch, párty, podujatiach, nehovoriac o výletoch. Ak sa náhodou nudíš, tak tento človek sa o to rád postará.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/angrybirds-movie-angry-birds-3oEdv61Hq2Y1euKZJS)

Premotivovaný

Jeden z tých kamarátov, ktorý si pamätá narodeniny a meniny všetkých naokolo a vždy má prichystané nielen darčeky, ale aj oslavu. Okrem toho je super v tom, že tie dôležité dátumy všetkým pripomína. Ak náhodou ochorieš, tak ti uvarí vývar a donesie ti ho až domov. Ak sa ti náhodou niekto páči, tak sa určite postará o to, aby vás dal dokopy.

Otravný

Máš ho síce rád, ale dokáže ti niekedy poriadne liezť na nervy. Každé ráno ti napíše správu, v ktorej ti želá pekný deň, neustále ťa označuje na nejakých postoch na sociálnych sieťach a ešte častejšie ti posiela nejaké smiešne videá. Občas máš pocit, že tento človek nerobí nič iné, iba sa venuje tebe.

Thom Holmes,Unsplash

Ignorant

Je jedným z tých, ktorí sa ti celé týždne neozývajú a stále ho musíš niekam volať práve ty. Len málokedy vytvorí on sám iniciatívu, aby ťa zavolal von. Je úplne bežné, že ho kedykoľvek stretneš vonku, a potom mu vyčítaš, prečo sa neozval. On sa jednoducho neozýva nikdy. Aj napriek jeho ignorantským neduhom vieš, že ťa má rád.

Súrodenec

Kamarát, ktorý je ako tvoj súrodenec. S tvojimi rodičmi si už dávno tyká a občas to vyzerá už tak, že si ho tvoji rodičia adoptovali. Robíte spolu mnoho vecí, vyslovujete rovnaké myšlienky naraz a občas sa ani nepotrebujete rozprávať, aby ste si vymenili informácie.

Vždy vieš, že sa môžeš na tohto človeka kedykoľvek obrátiť, zavolať mu aj o tretej ráno a on sa ti bude venovať. Väčšinu problémov vždy vyriešite spoločne.

Priscilla Du Preez, Unsplash

Úprimný

Človek, za ktorým vždy pôjdeš, ak si nie si niečím istý. Zaručene ti povie svoj nezaujatý názor. Keď ti všetci hovoria, že by si mal zostať so svojou frajerkou, tak práve on ti ako jediný povie, že by si ju mal opustiť, a že ju nik nemá rád. Je to človek, o ktorom sa hovorí, že vždy povie to, čo si myslí. Bez akejkoľvek cenzúry.

Meškajúci

Snáď každý má takéhoto kamaráta, ktorému musíme hovoriť čas stretnutia o dve hodiny skôr, ako reálne je, a aj tak mešká. S týmto človekom je nemožné robiť aktivity, kde musíte byť načas, lebo s ním to nikdy nestihneš. Ak sa s ním rozhodneš ísť v lete kúpať, tak sa tam dostanete akurát, keď zapadá slnko.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/99S1Zo5Z0gByg)

Introvert

Väčšinou sa kamarátia opačné póly, takže ak si extrovert, je možné, že tvoj kamoš je introvert. Ten sa dosť často podobá aj ignorantovi, no introvert ťa ignoruje naschvál. Väčšinou chodíte spolu von len sami dvaja, lebo viacerých ľudí okolo seba nezvláda. V takých prípadoch je vždy ticho. Na párty ho najčastejšie nájdeš sedieť v rohu s tunajším domácim miláčikom.

Dospelý

Najviac zodpovedný člen partie, ktorý odchádza z každej žúrky pred druhou ráno, lebo chce svoj víkend stráviť efektívne. Vždy, keď niekomu napadne nejaká sprostosť, tak on ju okamžite zamietne. Je to jeden z tých kamarátov, ku ktorým vzhliadaš a inšpiruje ťa. Vždy ti dá nejakú dobrú radu do života, ktorú ty potom posúvaš ďalej.

Jorge Flores, Unsplash

Titulná fotka: Oleg Magni, Pexels

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž objavil na svojej záhrade myši. Namiesto pascí im vybudoval krásny príbytok

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME