Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Rozoznal by si ich? Cosplayer vyzerá úplne ako Walter White zo seriálu Breaking Bad

Breaking Bad v inom svetle.


Walter White či Heisenberg. Hlavná postava seriálu Breaking Bad, u nás nazývaného Perníkový tatko, sa aj vďaka skvelému výkonu Bryana Cranstona zapísala zlatými písmenami do dejín kinematografie. Cranston však nie je jediný, kto sa dokáže perfektne transformovať na Heisenberga!

Dokonalá kópia

Francúzsky cosplayer, vystupujúci pod menom The Heisenberg Variant, sa preslávil vďaka svojej neuveriteľnej podobe so seriálovou postavou. Heisenberg v podaní Francúza je na nerozoznanie od originálu a aj verní fanúšikovia Breaking Bad by len s problémami rozlišovali, na koho z dvojice sa práve pozerajú.

The Heisenberg Variant svoju prirodzenú podobu šikovne dopĺňa oblečením a ďalšími doplnkami ako vystrihnutými zo seriálu. Na svojom TikToku uvádza, že na Cranstonovu postavu sa podobá „na 99,1 %“. Nevieme, ako k tomuto číslu prišiel, musíme však súhlasiť.

Heisenberg inak

Francúzsky Walter White nezdieľa len fotografie, v ktorých sa verne pridržiava seriálovej predlohy. Rovnako populárne, ak nie populárnejšie, sú jeho bláznivé TikToky. V nich môžeme Heisenberga vidieť napríklad pri návšteve McDonaldu, používaní Tinderu alebo varení.

Skvelá tvorba tohto účtu si získala početné publikum a jeho príspevky sú ľuďmi ďalej využívané pri tvorbe memes a remixov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť